reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Co to kokona to ja zamówiłam specjalną poduszkę ciążowa 4w1 i ona będzie służyła jako kokon :) miała też podusie motylka i ten wkład.
 
Też miałam toxo badane tylko raz, i to nie przeciwciała tylko czy jest obecnie.
Zbadam jeszcze raz za kilka tygodni
 
@Mia91 @Paskudztwo witajcie[emoji4]
Ja nie jadam dla bezpieczenstwa wedzonych ryb,choc smaka mam

Kokon zamierzam kupic,a poduszka ciazowa bedzie sluzyla do karmienia
Ja bardzo dbam zeby nie zarazic sie toxo ale co z tego jak jadam tez w knajpach,ostatnio to do mnie doszlo:/ ehhh takze nie mysle o tym


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ostatnio w hotelu jadłam pieczone pieczarki (w całości), i jak im się przyjrzałam to nie mogłam rozgryźć czy mają na sobie pieprz czy z gówna nie domyte... niby gotowane, ale nie zjadłam do końca.
Jedzenie w knajpach w ciąży jest mało przyjemne, zwłaszcza sałatek, które tak lubię...
 
Ostatnio w hotelu jadłam pieczone pieczarki (w całości), i jak im się przyjrzałam to nie mogłam rozgryźć czy mają na sobie pieprz czy z gówna nie domyte... niby gotowane, ale nie zjadłam do końca.
Jedzenie w knajpach w ciąży jest mało przyjemne, zwłaszcza sałatek, które tak lubię...
Ojej.... ja chyba bym nie zjadla [emoji1]
Gdybym nie była pewna co to jest
 
Dla mnie ogólnie jadanie w ciąży nie jest przyjemne. Bardzo mało jem. Na razie przytyłam tylko 2kg i zdarza się prawie nie jem kilka dni i znowu chudnę. Po prostu nie mam ochoty na nic do jedzenia.

Napisane na G7-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
witam nowe mamusie!
Rozumiem wasze obawy o ewentualne zakazenie czy hiv czy innym ustrojstwem. ja bardzo boje się opryszczki nigdy jej nie miałam, a wokół mnie pelno osob z nia. mam nadzieje ze Bog czuwa i nie pozwoli skrzywdzić mojej Dzidzi.
 
Do góry