reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Hej Dziewczyny

Ja tez do starszakow naleze bo skonczone 34 a w styczniu juz 35!

Mialam dzis usg I konsultacje... I sa dobre I zle wiesci po raz pierwszy...
Malenka rosnie jak na drozdzach bo w tydzien ponad 100 gram przybrala I teraz ma 664gramy I jest z nia dzieki Bogu dobrze chociaz jak mierzyli szyjke to tak pocisneli ze sie rozryczalam z bolu...

Ale mi wyszly zle badania krwi, niski poziom zelaza I bardzo wysokie (ale nie wiem ile) proby watrobowe.... tak wiec podejrzewaja albo zapalenie watroby albo cos innego.... a do tego toksykacje magnezem!!! Jest to na tyle powazne ze klada mnie rano do szpitala bo musze miec usg watroby zrobione. Dzis juz pobierali krew na krzepliwosc i choroby watroby. Najbardziej mnie zdziwilo doktorki oburzenie gdy dowiedziala sie ze biore magnez i to codziennie (polecil mi polski lekarz gin). Zlecila badania I kazala zaprzestac go brac!

Maz poczytal ze trzeba uwazac z magnezem przy niedoczynnosci tarczycy Bo wowczas niby jest juz go wiecej w organizmie I przy chorobach nerek- ja Mam ja jedna wiec moze wchlanianie/wydalanie jest inne jak przy dwoch...Ale naiwnie myslalam ze magnez spokojnie sie wydala z organizmu a tu czytam o arytmiach I innych problemach zwiazanych z przedawkowaniem...:(

Generalnie troche mnie to rozwalilo .... bo do tej pory mimo moich wad wrodzonych I traum przeszlosci wszystko szlo ksiazkowo a tu masz....

Przykro mi ze tam nie ma prawie zasiegu wiec was chyba nie poczytam ale odwzwe sie jak bede mogla. Obym wyszla jak najszybciej!

Trzymajcie sie cieplutko!

Mocno trzymam za Ciebie kciuki. Wszystko będzie dobrze Staruszko*


A jaka jest granica wieku??
Tak czy inaczej rwie mnie bioderko :/

To jest nie tylko wiek, ale i stan umysłu ;)
 
Dobrej nocy młodsze i starsze mamuśki! [emoji4]

Szczerze mam nadzieję, że już żadne tematy ani "przepaści" wiekowe nas nie poróżnią.
@mamaincogito @Mooms szkoda, że się na serio dziś ścięłyście. Sporo z Waszej fotelikowej dyskusji wyniosłam, z resztą chyba nie tylko ja.
Może emocje opadną i przepychanki pójdą w zapomnienie...
Każda z nas ma inną sytuację, inne doświadczenia i inne spojrzenie na świat. Ale każda z nas chce jak najlepiej dla dziecka, i robi to najlepiej jak umie. Nigdy nie będziemy tu jednogłośne w żadnym temacie. Oprócz tego, że kochamy te nasze maleństwa. [emoji4]

Śpijcie dobrze!
 
Dobrej nocy młodsze i starsze mamuśki! [emoji4]

Szczerze mam nadzieję, że już żadne tematy ani "przepaści" wiekowe nas nie poróżnią.
@mamaincogito @Mooms szkoda, że się na serio dziś ścięłyście. Sporo z Waszej fotelikowej dyskusji wyniosłam, z resztą chyba nie tylko ja.
Może emocje opadną i przepychanki pójdą w zapomnienie...
Każda z nas ma inną sytuację, inne doświadczenia i inne spojrzenie na świat. Ale każda z nas chce jak najlepiej dla dziecka, i robi to najlepiej jak umie. Nigdy nie będziemy tu jednogłośne w żadnym temacie. Oprócz tego, że kochamy te nasze maleństwa. [emoji4]

Śpijcie dobrze!
Ile ludzi tyle zdań i poglądów. Każdy ma do tego prawo i powinien też szanować do prawo i zdanie innych :) także nerwy w kieszeń i dalej przez ciążę z własnym, rozsądnym myśleniem

Też mega dużo wyniosłam z wiedzy dziewczyn
 
reklama
Grunt to nie być zbyt wrażliwym na swoim punkcie i nie odbierać pewnych rzeczy zbyt osobiście, nie doszukiwać się ataków tam gdzie ich nie ma [emoji6]
Wiem co mowie bo sama musiałam nad tym pracować.
A tam gdzie wiele kobiet takie umiejętności to przydatna rzecz [emoji12]

To takie skromne uzewnętrznianie na dobranoc[emoji14]

Night night [emoji561]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry