reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
U mnie jakaś noc bezcenna [emoji16] nie ma to jak spać dwie godziny.. cudowny dzień się zapowiada, no cóż, będę odsypiac w dzień [emoji19]
Mimo wszystko DZIEŃ DOBRY [emoji3]

Dziewczyny co z tym materacem do łóżeczka? Który wy polecacie? Ja już trochę wymiekam w tym temacie... najchętniej to bym zamówiła "całe ubrane łóżeczko " [emoji3]


Wczoraj zamówiłam ciuszki od pinokia i z nexta [emoji3] już nie mogę się doczekać aż przyjdą. I będę powoli zamykala temat ciuszkow na rozmiar 56 i 62. I kupowala 68 ... [emoji3] [emoji23]
 
No i może ktoś bardziej doświadczony doradzi mi..

Chciałabym kupić taki kombinezon ocieplany:

1505191227-aaaaaa.jpeg


Ale nie mam pojęcia co dalej ? Czy będzie ciepło takiemu maluszkowi? Czy jeszcze muszę dodatkowo kupić taki śpiworek do gondoli? Czy to jedno i drugie się wyklucza? Czy może ten śpiworek po prostu spełnia funkcję "czegoś do przykrycia"- Nie chce dziecka ugotować na twardo [emoji23] ani żeby mi zamarzło...

Mam wrażenie, że brak mojej wiedzy sięga zenitu.... [emoji17]
 
Spanie zdedydowanie jest przereklamowane i okazuje sie ze malo potrzebne

@Lovi24 ja kupilam lateksowy matetac, do poprzednich mialam kokos-gryke. Teraz za latex zaplacilam ok. 150 zl.
Co do kombiaka bralabym :-) sliczny. Co do tego czy cie0lo zalezy od pogody. Mysle cos ala spiworek do wozka trzrba
 
No i może ktoś bardziej doświadczony doradzi mi..

Chciałabym kupić taki kombinezon ocieplany:

1505191227-aaaaaa.jpeg


Ale nie mam pojęcia co dalej ? Czy będzie ciepło takiemu maluszkowi? Czy jeszcze muszę dodatkowo kupić taki śpiworek do gondoli? Czy to jedno i drugie się wyklucza? Czy może ten śpiworek po prostu spełnia funkcję "czegoś do przykrycia"- Nie chce dziecka ugotować na twardo [emoji23] ani żeby mi zamarzło...

Mam wrażenie, że brak mojej wiedzy sięga zenitu.... [emoji17]
Ja też się nie znam [emoji14] ale myślę, że na zimę to jeszcze do śpiworka. Dziecko się nie rusza więc tak myślę, że mu zimniej na dworze. Jak się zacznie robić cieplej to na kombinezon jakiś kocyk.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No i może ktoś bardziej doświadczony doradzi mi..

Chciałabym kupić taki kombinezon ocieplany:

1505191227-aaaaaa.jpeg


Ale nie mam pojęcia co dalej ? Czy będzie ciepło takiemu maluszkowi? Czy jeszcze muszę dodatkowo kupić taki śpiworek do gondoli? Czy to jedno i drugie się wyklucza? Czy może ten śpiworek po prostu spełnia funkcję "czegoś do przykrycia"- Nie chce dziecka ugotować na twardo [emoji23] ani żeby mi zamarzło...

Mam wrażenie, że brak mojej wiedzy sięga zenitu.... [emoji17]
Też mam dylemat odnośnie kombinezonu... Myślałam że jakbym ubrała pod kombinezon np body z długim, spodenki + oczywiście czapeczka do tego, na to kombinezon i kolderka z kocykiem to by wystarczyło jakby było np na minusie ale chyba nie więcej niż tak -10 [emoji14] sama nie wiem...

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry