reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@dreamscometrue znam tą opinię o żyrafce..ale nie przejmuję się tym, bo ostatecznie jest to zabawka zrobiona z lateksu. Gumy. I o nią, jak o każdą taką zabawkę, trzeba dbać "bardziej"- szczególnie o to, żeby woda do środka się nie dostała, a jesli dostanie, żeby miała szanse wyschnąć. :) Tylko tyle :)

@aneczka227 śliczne ciuszki i mebelki <3

@Lovi23 Ty też po zakupach :D <3 Ja też dzis weszłam do Pepco :D Standardowo, cos tam kupiłam :D

Ja dalej nie wiem,co z wózkiem. Są dni, kiedy chce okeślony model, a są dni, kiedy wystarczy mi byle jaki, byle miał pompowane koła. :p
Jej któraś pisała o zyrafce nie ja ale nie pamiętam kto[emoji6]

---23tc---
 
reklama
hejo!
chwilkę nie pisałam, ale miałam chwilowe "załamanie" nerwowe przez Panią Laryngolog, poszłam z moimi migdałkami bo mam krypty gdzie zbiera się taka masa, ogólnie fuj. Poszłam na kontrole, a ta do mnie, że mam przewlekłe zapalenie, zaczęła mnie straszyć, że pewnie mam paciorkowca już zaawansowanego i że na pewno mam RZS - reumatoidalne zapalenie stawów...że powinnam szybko się zbadać bo to może źle wpłynąć na dziecko... super diagnoza z dupy bez żadnych badań... dała mi pełno skierowań. Wyszłam od niej i nie wiedziałam co mam myśleć... 3 dni robiłam badania i co wszystko SUPER... Byłam wściekła na te babsko! Moja ginekolog mnie uspokoiła trochę i mówiła że bardzo nieodpowiedzialne zachowanie ze strony tamtej doktorki.

Już jestem po USG, z dzidzi wszystko ok iiii będzie raczej DZIEWCZYNKA:D - więc Zosia ;)
Waga - 354g, ale uparte bo znowu ciężko było dostrzec buźkę itd, więc fajnego zdjęcia nie mam, ale wiem że się rusza, ufff ;) łożysko okazało się na przedniej ścianie, szyjka ok - ponad 4 cm, zamknięta.
Na następną wizytę ( to będzie 24+5) - mam zrobić test obciążenia glukozą i znowu toxo (IgM)- profilaktycznie.
Za tydzień mam powtórzyć badanie ogólne moczu, bo tam leukocytów wyszło 5-10, nieliczne bakterie, mówiła że nic poważnego się pewnie nie dzieje, ale trzeba sprawdzić i poradziła żeby 2 dni przed pić więcej wody i dobrze się podmyć, jak znowu wyjdzie nie do końca prawidłowo to mam zrobić posiew moczu. Na razie cały tydzien mam brać żurawinę ;)

W kalendarzu się zapisałam, mam nadzieje że nie pokręciłam;D
Tak widziałam, że Cię coś nie ma.... ależ babsko z tej lekarki. Ja wiedziałam, ze my bratnie dusze hehe, Zosia [emoji172][emoji16]

---23tc---
 
10 minut z tesciowa i mam wkurwa. Ta baba o innym niczym nie gada tylko o kasie. A dokladnie o jej braku. Wyskoczyla mi tutaj z remontem strychu, zeby dziecko mialo wiecej miejsca. Kosztowaloby mnie to jakies 80 tysiecy. Oczywiscie nie uregulowali tego u notariusza wiec w swietle prawa wszystko nalezy do nich :) Ja mam tylko w cudza chalupe inwestowac ;-) Oczywiscie domu nie ubezpieczyla, bo co? BO NIE MA PIENIEDZY :D Pocisnelam jej, ze wolalabym dziecku mieszkanie kupic. Kupila jakas czapeczke i sliniaki i przyszla tlumaczyc, ze ona pieniedzy nie ma. Tak jakbym kiedykolwiek oczekiwala od niej prezentow. Chyba musze powiedziec otwarcie, ze ma zakaz, bo ja mam dosc pieprzenia o jej problemach. Kto ich nie ma?
No ja też jestem przeciwna robieniu remontów gdzieś gdzie coś nie jest moje... oj ciężką masz tę teściową ...

---23tc---
 
Tak widziałam, że Cię coś nie ma.... ależ babsko z tej lekarki. Ja wiedziałam, ze my bratnie dusze hehe, Zosia [emoji172][emoji16]

---23tc---
No właśnie doktorka mówi że wygląda na dziewczynkę, a Jak nie to jakiś minimalista wyjdzie haha ;p
Więc już oficjalnie mówię rodzinie że dziewczę będzie ;)
Choruje na to imię od dawna <3 hehe;)
A następny będzie syn to wtedy będzie Ignaś. Mój mąż już do mnie że po pol roku możemy robić następne haha;p
 
No właśnie doktorka mówi że wygląda na dziewczynkę, a Jak nie to jakiś minimalista wyjdzie haha ;p
Więc już oficjalnie mówię rodzinie że dziewczę będzie ;)
Choruje na to imię od dawna <3 hehe;)
Ja od dziecka wiedziałam ze moja corka bedzie Zosia po ukochanej babci która była najlepszym człowiekiem jakiego w życiu poznalam....mówiąc nieskromnie duzo z Jej charakteru mam i mam nadzieję że na córkę tez cos skapnie [emoji6]

---23tc---
 
Cześć Dziewczyny! Gratuluje udanych wizyt i cudownych zakupów dla Bobasów.
Tak Was czytam i ogarnia mnie coraz większa panika, chyba się muszę zmobilizować, ogarnąć i zabrać do zakupów.
 
A mnie dzisiaj mama pytała w jakim rozmiarze kupuję ubranka i na ile te rozm starcza [emoji4] muszę jej powiedzieć, że jak chce coś kupować dla Młodego to ja mam całą listę rzeczy które może nie są niezbędne, ale by mi się przydały [emoji16] chociaż... jak chce to nie będę jej bronić, z tej całej wyprawki to kupowanie malusich ubranek jest najfajniejsze [emoji7]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Parkolka, teraz są mega kompaktowe aparaty, o funkcjach lustrzanki z jasnymi obiektywami, syn mi podkradał moje lustro,więc kupiliśmy mu takiego kompakta i sama mu często podbieram, lekki, wszędzie wcisnę a foty wcale nie gorsze + opcja plikow Raw pozwala na pełną zabawę w PS.

Dream, jak Cię coś niepokoi to zrób sobie wcześniej to OGTT, ale ja ostatnio też dużo więcej piję i o 21 mam oczy na zapałki.

Miałam materac kokos gryka dwa razy, robaków nie miałam ( chyba że nie wyszły) ale teraz chyba oferta w materace jest bogatsza, muszę poczytać.

Koszule, ja lubiłam te szpitalne 1-2 dni po cc, ta ich sztywność krochmalu powodowała że czułam się czystsza, później swoją zakladałam już tylko na wizytę, a po luźne cienkie dresy coś jak haremki.
Właśnie już jakiś czas temu się rozglądałam, może po porodzie jak skapnie jakaś dodatkowa kasa z ubezpieczeń to się szarpniemy.
 
Do góry