reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Widzę że nie tylko ja mam drogie hobby ;) Body, chociaż bardziej chyba obiektywy to moja miłość zaraz po dzieciach i mężu...właśnie zaczyna się obłędna pogoda na foty, słońce nisko, świetnie rozproszone miękkie promienie uwielbiam .

Ja też uwielbiam <3 Światło, kolory... <3
Co do obiektywów jeszcze ani jednego nie kupiłam, bo mam dwa i na razie wysarczają, ale dojrzewam do myśli o zakupie jasnego obiektywu stałoogniskowego, typowo do portretów :)

Ja co do fotelików się nawet nie wypowiadam, bo się nie znam i to wszystko załatwia mąż z teściem :p Szczerze, to nawet nie rozróżniam firm w tym zakresie, a mam dwójkę dzieciaków :p Ufam mężowi :D

Ja mam kombinezon dzielony na nóżki dla malucha :) Dzisiaj kupiłam :) W ogóle odkąd jestem w domu, to albo zamawiam online, albo łażę do sklepów. Wczoraj byliśmy w Ikei po biurko dla najstarszego, kupiliśmy pry okazji pełno świeczek, dzbanek i inne pierdoły- umilacze na jesień, to przy okazji wzieliśmy wanienkę, a że mamy prysznic z szybą, od podłogi, bez brodzika, mój przedszkolak nalał sobie wody do tej wanienki haha :D I tak sobie w niej siedział :D

A w ogóle to mu mleczaka wczoraj wyrywałam :) Mały się wkurzył,bo mu się na "niteczce" dosłownie trzymał i nie umiał go wyjąć. Dotknęłam i wypadł, więc Wróżka Zębuszka tej nocy musiała tego ząbka zabrać i zostawić mała "nagrodę" :D

A właśnie, wiecie jak mi już pada na mózg? :D Wczoraj robiłam kotlety, i zawsze robię każdemu po jednym, bo tak jadamy, a wczoraj wyliczyłam, że nas jest 5 i zrobiłam 5! Już policzyłam tą małą pupeczkę z brzucha i jemu też schaba rozbiłam! :D I to już łapię się z wieloma rzeczami tak, podaję 5 szklanek, liczę 5 miejsc w kinie... :D

Gdzieś tu mi śmignęła nowa mamusia, z dwójką chłopaków i trzecim w drodze- witaj kochana i przybijam piątkę, u nas też trzeci chłopak będzie :D
 
reklama
kup mu świeżaka :D
[emoji23] Kurde właśnie sęk w tym, że on kocha pluszaki od małego, ma swojego ulubionego i wszędzie go nosi. Trudni teraz będzie mi odzwyczaić psa, że pluszaki nie są dla niego. Myślę, że skoro ma swoich pod dostatkiem to nie będzie dziecku zabierał, zwłaszcza, że jest dość posłusznym stworzenien. A co do swieżaka to w sumie niezły pomysł, mam z poprzedniej edycji brokuła. Leży w szafie z metką i nie grzeszy urodą [emoji14]
 
mój pies nie podbiera dzieciom zabawek :)

A te przytulanki śliczne <3
Chyba, że tak. Mego ulubiona zabawka jest piłka od tenisa :)

Oszaleje dzisiaj, nie dość, że czuje się okropnie to jeszcze z najwyższmi wyrzutami biorę leki- tabletkę na gardło dawka dziecięca, pół tabletki reenie, tak mnie pali m, że aż mi niedobrze i w nocy pół paracetamolu, bo bolała mnie głowa i miałam gorączkę. I pomimo, że wiem, że czasem lepiej wziąć lek niż obciąża organizm jest mi z tym strasznie źle :(
 
@Mooms własnej nie mam, obydwa są zmiennoogniskowe. Korzystałam czasem ze stałki od znajomego fotografa, 50 mm/f 1.8, ale tylko w studio :)
Niektórzy mi doradzili, żebym ustawiła na sztywno 35, albo 50 i kilka dni tylko w ten sposób robiła zdjęcia, ale np. ten podstawowy obiektyw Canona nie ma takiej jasności, więc myślę, że ten pomysł jest bez sensu. Z resztą sama wiesz :D Kadr, kompozycja i światło to dla mnie coś intucyjnego, w sumie wiem, czego szukam i raczej skłaniam się ku 50 właśnie. Tylko też w temacie obiektywów jestem nieco zielona, nie chce kupić byle czego, a sprzedawcy w sklepie są nastawieni na konkretny cel sprzedażowy i nie polecą mi czegoś odpowiedniego, tylko sprzedadzą mi tak, żeby się zgadzała ich premia :D Dlatego nadrabiam i pytam, czytam i męczę znajomych fotografów :)

@aqatam dziękuję Ci bardzo :*

@Ola1986 nie przejmuj się aż tak :) Wybrałaś najlepsze wyjście dla Was obydwoje, nie czuj wyrzutów sumienia.
Mój pies lubi pluszaki, ale woli gumowe zabawki :) Pluszaki ma swoje. Chlopaki mu ich nie zabierają, więc jest spokój :)
 
Pierwsze zakupy dla synusia :-)

Kurde coś nie widzę zdjęcia, jak ktoś widzi na kompie wrzuccie plis sreena [emoji16]

---23tc---
 
Laski dopiero co pochwalilam się z rozmowie z jedną moderatorka ze na naszym forum jest zarąbista atmosfera a tutaj burza w szklance wody [emoji6] @Mooms @mamaincogito jesteście bardzo silnymi osobowosciami, macie ogromną wiedzę i doświadczenie, wspierać mi się tu i dzielić z nami zielonymi matkami a nie która racja bardziej mojsza....@mamaincogito masz swoje marki ulubione i potrafisz sobie wiele odmówić i składać na coś miesiącami. Ja też marzylam o lekkim wózku ale mam używany Adamex bo odkładać trzeba mieć też z czego a są dziewczyny jak ja, które oglądają 50 razy jedną złotówkę i mają ją dać albo na wizyty i leki albo na hiperbrykę. Myślę że @Mooms o to chodziło między innymi albo zwyczajnie ktoś nie ma potrzeby inwestować w drogi wózek, co do fotelików bezpieczeństwo to podstawa, ale już się nie wczytywalam w tę rozmowę i Wasze argumenty, nie znam się na tym, ale naprawdę każdy ma swój sposób, każda matka rozsądna nie pozwoli dziecku krzywdy zrobić

---23tc---
 
Co do pluszaków zapieram się nogami i rękami żadnych nie kupuję bo te pochody gości właśnie z nimi będą przychodziły [emoji12]

---23tc---
 
reklama
@Ola1986 ból bardziej szkodzi naszemu organizmowi niż tabletka, w ciąży jeszcze bardziej powinnyśmy wystrzegać się przeciążenia organizmu i brać bezpieczne leki. Rennie sama brałam dwa razy po tygodniu użerania się ze zgagą, sprawdzałam jest ok w ciąży

---23tc---
 
Ostatnia edycja:
Do góry