reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dziewczynki kiedy robi się krzywą cukrową? 24tc? Ostatnio jem bardzo dużo słodyczy dużo pije wody i drugi dzień z rzędu musiałam położyć się w dzień mimo przespanej w miarę nocy i zaczynam się obawiać co z cukrem. Sama muszę sobie radzić, moja lekarka kazała mi iść w pt na wyniki morfologii i krwi na pół zgieta pojechalam, wyslalam jej wyniki zero odzewu dzisiaj wyslalam wynik posiewu, bo mówiła, żeby wysłać i cisza wrrrr. Ja rozumiem, ze jest zajęta, ale info, że otrzymała mogłaby chociaż wysłać....

---23tc---
 
reklama
Śpieszę Kochane do Was z dobrymi wiadomościami.Wszystko jest ok.A oto nasze 570g Olusiowego szczęścia
 

Załączniki

  • 1505134827235-522194282.jpg
    1505134827235-522194282.jpg
    874,2 KB · Wyświetleń: 83
@piorko taaa moja ciąża od początku nie była niczym ładnym zapłodnienie w labo to niezbyt romantyczne warunki hehe ale cóż ... [emoji6] zuch chłopak, a masz jakiś termin wizyty do wpisania?

---23tc---
 
Hej dziewczyny :)

Ja się jeszcze za bardzo w temat fotelika nie wgłębiałam i jak niektóre z Was trochę mnie to przeraża :o jedyne co wiem to, że będziemy pewnie kupowali nowy. Mam możliwość otrzymania fotelika maxi Cosi po dziecku w rodzinie i mam 100% pewności że nie brał udziału w żadnej kolizji, ale kupiony był 4 lata temu więc chyba zbliża się do granicy terminu ważności :/

Póki co coraz mocniej interesujemy się wózkami. Zanalazłam fajną stronkę z recenzjami wózków , a tutaj jest nawet ranking
Link do: Ranking 15 najlepszych wózków 2017

Ja co prawda nadal mam ogromne wątpliwości i mętlik w głowie ale może którejś z Was się przyda ;)

Widziałam też , że dzisiaj jest promocja -25% na misia szumisia wishbear z okazji urodzin :) my jeszcze się zastanawiamy czy kupować, ale jak ktoś jest zdecydowany to zawsze parę groszy w portfelu zostaje ;)

Powoli zaczynam też interesować się swoją wyprawka do szpitala :p czy któraś z Was może polecić jakieś ładne i w miarę przystępne cenowo koszule do karmienia i porodu?
 
@Picadilly może nie do końca na temat ale wyprawkę do szpitala higieniczna i lekowa większość dziewczyn poleca w aptece internetowej Gemini. Fotelik będę mieć używany od rodziny maxi cosi ale dość nowy, poprzedni użytkownik dopiero co skończył roczek [emoji6] wózek ufff juz mam [emoji6]

---23tc---
 
@dreamscometrue wpisałam już, na 22.09 wizytę :)

@Picadilly ja zamówiłam koszule z tego sklepu : Link do: ➤ Odzież Ciążowa Online | KLIMEX ale widziałam też wiele ładnych koszul na allegro i nie za miliony monet :) Mnie po protu odrzucają te wszystkie koszule w misie, żyrafy, kolorowe w motylki etc, bo jako matka wolę sie czuć równie kobieco a nie jak przedszkolak :) No i ja nie kupuję koszul na guziki,bo za każdym razem mnie irytowały przy rozpinaniu i nie chciało mi sie ich nigdy zapinać...wiec wyglądałam jak mamlas :D teraz zaopatrzyłam się tylko w takie elastyczne, odchylane na piersiach.
Z wyprawki dla siebie mam jeszcze muszle laktacyjne :D Także bogato :D

Mnie Whisbear w ogóle nie przekonuje, ale np gryzak- żyrafa Sophie jest u mnie na liście "must have" :) Nie wiem,co ona w sobie ma, ale dla wielu niemowląt to jedyna słuszna gryzawka- mój młodszy ją cmokał ile się da, dostał ja w prezencie. Później ja obdarowałam nią kilka niemowląt i te mamy też zachwalały. Nie wiem, może to ten zapach, czy może smak (nie próbowałam :D), ale teraz też nie odmówię jej mojemu małemu :)
 
reklama
Do góry