reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Witajcie dziewczyny, widziałam, że dziś masowe połówkowe - gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za resztę.

Trochę się musiałam "odforumować", brak mi cierpliwości i zainteresowania na ciążowe pogaduszki... cierpię na koszmarny zespół niespokojnych nóg, a co za tym idzie - bezsenność.
Sama nie wiem co z tym zrobić - w tym tygodniu wypróbowuję metodę wymęczenia nóg. Idę na pilates, jogę i spinning. I codziennie muszę conajmiej godzinę chodzić, inaczej nie ma szans na sen. Czasem w środku nocy robię przysiady, trochę pomaga.
Ale generalnie na moją psychiczną formę brak snu wpływa bardzo źle, więc dopóki nie zacznę spać jak człowiek nie będę w stanie ogarnąć tematów ciążowych [emoji17]
 
Niezle jaja i to dosłownie [emoji23][emoji23][emoji23] na jakiś termin Cię wpisać?

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Az dalej w to nie wierze. Dobrze, ze az tak nie szalalam z zakupami [emoji23]. Narzeczony szczesliwy.

Plus polowkowych jest taki, ze poznalam idealnego lekarza [emoji3] i zmieniam lekarza prowadzacego. Niestety, z moja gin nie mamy chemii [emoji3].

Kolejna wizyta 31.08 juz wpisana. Kolejna 25.09 juz u nowego lekarza. No I oczywiscie musze zmienic plec dziecka w tabelce [emoji23]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uff doczytalam Was[emoji4]
Pod glowke podobno spoko jest poduszka klin[emoji4]

Grtauluje wszystkim udanych wizyt[emoji4]
@kingaa25 super ,ze dzidzi zdorwy[emoji5]i nawet mnie nie strasz,choc lekarz mi pokazywal "ziarenko kawy" to nigdy nie wiadomo hehe[emoji4]

@AnnieQ. Co u Ciebie?uspokilo sie plamienie?poszlas na ip?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny, widziałam, że dziś masowe połówkowe - gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za resztę.

Trochę się musiałam "odforumować", brak mi cierpliwości i zainteresowania na ciążowe pogaduszki... cierpię na koszmarny zespół niespokojnych nóg, a co za tym idzie - bezsenność.
Sama nie wiem co z tym zrobić - w tym tygodniu wypróbowuję metodę wymęczenia nóg. Idę na pilates, jogę i spinning. I codziennie muszę conajmiej godzinę chodzić, inaczej nie ma szans na sen. Czasem w środku nocy robię przysiady, trochę pomaga.
Ale generalnie na moją psychiczną formę brak snu wpływa bardzo źle, więc dopóki nie zacznę spać jak człowiek nie będę w stanie ogarnąć tematów ciążowych [emoji17]
Biedna!!!
Wiem co czujesz i jak to daje popalić....
Trzymaj sie mocno, dużo dużo dużo dobrego snu!
 
Uff doczytalam Was[emoji4]
Pod glowke podobno spoko jest poduszka klin[emoji4]

Grtauluje wszystkim udanych wizyt[emoji4]
@kingaa25 super ,ze dzidzi zdorwy[emoji5]i nawet mnie nie strasz,choc lekarz mi pokazywal "ziarenko kawy" to nigdy nie wiadomo hehe[emoji4]

@AnnieQ. Co u Ciebie?uspokilo sie plamienie?poszlas na ip?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak u nas Klin się Bardzo sprawdził, ktoś miał super pomysł ;)
 
reklama
Do góry