reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja tez ;) jestem na biezaco i czekam na 14 sezon;)
Dr Housa tez uwielbiam, wszystkie sezony zaliczone.
Jestem straszna maniaczka serialow... juz nie wspomnę o tych polskich haha typu m jak miłość. To takie uzaleniajace
Polskich nie lubię nie oglądam. Dr House wszystkie obejrzałam, Chirurdzy zatrzymałam się już dawno dawno temu. Dextera polecam Każdemu też się super ogląda
 
reklama
Noszę szkla kontaktowe kilkanaście lat i daję radę [emoji6] ja sama nie wiem jak bym wolala rodzić. Ogólnie poród mnie przeraża...

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
ja bardzo chciałam rodzic naturalnie ale przy pierwszym porodzie Bóg zdecydował inacej- odklejało mi się łożysko w ostatniej chwili zrobili ciecie. Teraz dziekuje Bogu ze wszystko potoczylo się dalej ok, w przypadku drugiego porodu miałam wybor- po traumie pierwszego zdecydowałam się na cc, teraz nie mam wyboru-poprzednie 2 cc i mięśniak. po drugim cc 2 tyg później już okna na swieta myłam, sama od pierwszych dni zajmowałam się dwoja Dzieci- Maz w pracy, moi rodzice w innym miescie, tesciowa w szpitalu, teść w pracy. ale nie zamieilaby, tego czasu na nic. Powiem szczerze czułam się wtedy jak heros- nawet bez lekow przeciwbólowych- zrezygnowałam z nich jak polozna mi powiedziała ze dzialaja jak narkotyk uzalezniajaco!
 
Dziewczyny, gratuluje udanych wizyt [emoji5].
Ja nawet nie wiem od czego zaczac... badanie bardzo dokladne. Wszystko wrecz wyglada idealnie [emoji5]
Ale... z Marysi zrobil sie chlopiec!
Nie moge w to uwierzyc [emoji23].
W srode bylam na ip i wszystko wygladalo na dziewczynke. Zreszta od 16 tygodnia zylam z taka wiedza [emoji3].
A tu prosze... obraz nie pozostawial zludzen. Niezle sie maluch kamuflowal.


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też męczę soczewki :)
Mnie nie tyle poród naturalny przeraża co CC i dochodzenie potem do siebie. Tutaj malutkie dziecko, a ja z raną w brzuchu. No i mam stracha przed pierwszymi tygodniami z maluchem.
uwiez mi nie czujesz bolu jak masz Dziecko na rekach jak mi przynosili Dzieci przestawałam czuc cokolwiek poza szczęściem.
 
Jak mi ostatnio jeszcze kosmetyczka powiedziała, że Ona po CC leżała i nie bardzo chciało jej się wstawać, a dziewczyny po SN biegały po oddziale godzinę po porodzie to jeszcze bardziej utwierdziłam się w swoich wątpliwościach.
wydaje mi się ze wszystko zależy od charakteru i danej sytuacji, ja po 2 cc czułam się bardzo dobrze ale miałam czas uswiadomic sobie co mnie czeka troche inaczej było po 1 cc bo nie planowane i po 9 godz naturalnego porodu, zresztą wtedy bylam całkowicie uspiona bo nie było czasu.
 
Dziewczyny, gratuluje udanych wizyt [emoji5].
Ja nawet nie wiem od czego zaczac... badanie bardzo dokladne. Wszystko wrecz wyglada idealnie [emoji5]
Ale... z Marysi zrobil sie chlopiec!
Nie moge w to uwierzyc [emoji23].
W srode bylam na ip i wszystko wygladalo na dziewczynke. Zreszta od 16 tygodnia zylam z taka wiedza [emoji3].
A tu prosze... obraz nie pozostawial zludzen. Niezle sie maluch kamuflowal.


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Niezle jaja i to dosłownie [emoji23][emoji23][emoji23] na jakiś termin Cię wpisać?

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Hej dziewczyny!! :)
Potwierdzona Helena!!! [emoji7][emoji272][emoji171]
Zdrowa, waży 368g ma piękne nóżki, raczki, brzuszek, buzie [emoji7] itd. Wszystko super! :)

Żeby nie było zbyt pięknie... Wracajac z badania otworzyłam skrzynkę a i w niej list. W poniedziałek miałam kontrolę zusu. Możecie wierzyć lub nie, byłam w sklepie, pisałam nawet z moim M na fejsie, że idę do sklepu 11:25 a że wróciłam o 11:55 kontrola była o...11:50!!!!!
Nie mam żadnego paragonu, płatności kartą bo były to małe kwoty byłam w sklepie i obok w piekarni. Mam się ustosunkować w ciągu 7 dni na piśmie... Miała któraś z Was taką akcję? Myślicie, że screen z rozmowy może być dowodem? Bo już trochę zgłupiałam... Tak edit jak wróciłam ze sklepu nie było w drzwiach żadnej kartki, ani żadnej informacji o przeprowadzonej kontroli. [emoji58]
co za idioci niech zaczna kontrolować tych co trzeba a nie kobiety w ciąży! kuzwa co my udajemy , poduchy pod bluzkami mamy ( przepraszam za słownictwo) ale się zdenerwowałam, niech kontrolują bogatych ci co okradają państwo a nie KOBIETY W CIAZY!!!!
 
reklama
Dziewczyny, gratuluje udanych wizyt [emoji5].
Ja nawet nie wiem od czego zaczac... badanie bardzo dokladne. Wszystko wrecz wyglada idealnie [emoji5]
Ale... z Marysi zrobil sie chlopiec!
Nie moge w to uwierzyc [emoji23].
W srode bylam na ip i wszystko wygladalo na dziewczynke. Zreszta od 16 tygodnia zylam z taka wiedza [emoji3].
A tu prosze... obraz nie pozostawial zludzen. Niezle sie maluch kamuflowal.


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie o takich sytuacjach pisałam wcześniej najważniejsze że zdrowe. :)
 
Do góry