reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Moje usg polowkowe trwało 12 minut plus poprosiłam że o pomiar szyjki-36 mm.
Corka zdrowa, choć lekarz był okropnie małomowny. I żeby nie było tak cudownie powiedział mi, że łożysko nie tylko nisko ale on by je kwalifikowal jako przodujace...

Bylam przy okazji u koordynatora szpitala, bo najprawdopodobniej zdecyduje się na poród tam.
No to szyjka dluzsza od mojej, ładnie [emoji6] łożysko przodujace może się jeszcze "naprawić". Wpisać Cię na jakiś termin?

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Moje usg polowkowe trwało 12 minut plus poprosiłam że o pomiar szyjki-36 mm.
Corka zdrowa, choć lekarz był okropnie małomowny. I żeby nie było tak cudownie powiedział mi, że łożysko nie tylko nisko ale on by je kwalifikowal jako przodujace...

Bylam przy okazji u koordynatora szpitala, bo najprawdopodobniej zdecyduje się na poród tam.
Ladna szyjka.
Kochana a nie chcesz isc jeszcze do innego lekarza. To twoj prowadzący???
Warto konsultować takie gdybanie jeszcze u kogos
 
Nie trzeba isc do banku, wystarczy zalgowac sie na swoje konto i wydrukowac potwierdzenie zaplaty. Ja tez sprawdzam za kazdym razem skrzynke, teraz znow mnie nie bedzie, bo jade do bliskiej rodziny na pogrzeb... Kolejny :( zaswiadczenie od ksiedza chyba sobie wezme :/
No tak tak też tak można [emoji6]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Dziewczyny a ja mam pytanie czy któraś z was ma jakies ^problemy z sercem?
Ja od 2 lat mam blok przedsionkowo komorowy 2 stopnia, kardiolog mówi ze nie koliduje to z ciaza i bez problemu z porodem itp. Ale meczy mnie osytanio coraz bardziej, uczucie jak by człowiek mial miec zawal i czuc przerwy w biciu serca.
Zastanawiam się czy moze któraś z was bierze jakieś tabletki i jest pod opieka kardio?
jolen ja mam od lat niedomykalność zastawek, szmery brady i tachykardia czyi arytmie. to normalne ze w ciąży masz większe problemy nasze serce pracuje za DWOJE, tez mam duszności i takie uczucie jakby tchu brakowało ale mi kardiolog powiedziała ze to normalne. ja miałam mieć robione badanie holtera ale zrezygnowałam na czas ciąży, balam się to urządzenie ciagle wysyła impulsy itp., z lekow tez zrezygnowałam po konsultacji z gin kardiolog i rodzinnym.
 
jolen ja mam od lat niedomykalność zastawek, szmery brady i tachykardia czyi arytmie. to normalne ze w ciąży masz większe problemy nasze serce pracuje za DWOJE, tez mam duszności i takie uczucie jakby tchu brakowało ale mi kardiolog powiedziała ze to normalne. ja miałam mieć robione badanie holtera ale zrezygnowałam na czas ciąży, balam się to urządzenie ciagle wysyła impulsy itp., z lekow tez zrezygnowałam po konsultacji z gin kardiolog i rodzinnym.
O kurcze.
No pewnie kardio mi powie ze ciaza nasila te objawy. Nie cierpię tych atakow, mam nadzieje ze Bedzie ich jak najmniej
 
Mobitz 1 z epizpdami Mobitz 2,
Dala mi przed ciaza skierowanie do poradni leczenia zaburzen rytmu serca, później okazalo sie ze jestem w ciazy i nie poszlam.
Dala mi bo ona mowi ze wszystkie badania wychodza ok, hotler widzi te bloki ale akurat jak mam ataki to holtera nie mialam... a w poradni maja lepsze sprzety i holtery na dłużej niz 24h. Jak mam taki atak czasem 2h to mam ochote jechac na pogotowie ale boje sie ze mnie wysmieja i nie zrobia ekg...
No wlasnie czekam az mnie umowi na wizytę i jej powiem o tym. Na szczęście wiecej mi sie nie zdarzyło az tak ze upadlam.
u mnie na ekg zawsze wychodzi niewielka arytmia, gorzej jest przy osłuchiwaniu.
 
reklama
Do góry