reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Jak mi ostatnio jeszcze kosmetyczka powiedziała, że Ona po CC leżała i nie bardzo chciało jej się wstawać, a dziewczyny po SN biegały po oddziale godzinę po porodzie to jeszcze bardziej utwierdziłam się w swoich wątpliwościach.
Moja kuzynka na drugi dzień po cc śmigala...wiec nie ma reguły. Nie jestem absolutnie propagatorką cc ale sn też ma dużo wad

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Jak tylko nauczę się obsługi forum to oczywiście wpiszę się do kalendarza. Teraz mam wizytę 6.09 nie mogę się już doczekać, mój mąż ma urodziny to może w prezencie dowiemy się kto mieszka w brzuszku.
Ja nie oglądam Gry o tron, ale namiętnie czytam książki kryminalne, do polskich jakoś się przekonać nie mogę, ale tak co miesiąc po wizycie kupuje sobie jakiś kryminał :)
A co czytasz z zagranicznych? Ja właśnie wolę polskich. Z zagranicznych czytałam Cooka, Cobena i Alex Kavę

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Hej dziewczyny!! :)
Potwierdzona Helena!!! [emoji7][emoji272][emoji171]
Zdrowa, waży 368g ma piękne nóżki, raczki, brzuszek, buzie [emoji7] itd. Wszystko super! :)

Żeby nie było zbyt pięknie... Wracajac z badania otworzyłam skrzynkę a i w niej list. W poniedziałek miałam kontrolę zusu. Możecie wierzyć lub nie, byłam w sklepie, pisałam nawet z moim M na fejsie, że idę do sklepu 11:25 a że wróciłam o 11:55 kontrola była o...11:50!!!!!
Nie mam żadnego paragonu, płatności kartą bo były to małe kwoty byłam w sklepie i obok w piekarni. Mam się ustosunkować w ciągu 7 dni na piśmie... Miała któraś z Was taką akcję? Myślicie, że screen z rozmowy może być dowodem? Bo już trochę zgłupiałam... Tak edit jak wróciłam ze sklepu nie było w drzwiach żadnej kartki, ani żadnej informacji o przeprowadzonej kontroli. [emoji58]
Chyba jesteś pierwsza w naszej grupie... Rozumiem, że to było tydzień temu? Kurczę, zbieram te paragony ale nie trzymam ich tydzień [emoji53] myślałam że jakby co to od razu zostawiają info...
Ja bym na Twoim miejscu napisała, że byłaś w sklepie po artykuły pierwszej potrzeby, bo podobno w niektórych zusach tyle wystarczy, nie chcą paragonów ani nic. A jak się będą czepiać to wtedy screen z rozmowy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, chciałbym dołączyć do Was, oczywiście jeśli można. Czytam forum od jakiegoś czasu, spodziewam się pierwszego dzidziusia, płeć jeszcze nieznana. Termin na 5.01.2017 według usg. Będzie Basia albo Franek Mialam już różne dolegliwości w ciąży łącznie z plamieniem, więc czytam Was jakbym czytałam o swoich watpliwosciach i przeżyciach oraz lękach. Mieszkam w Olsztynie więc jak zobaczyłam, że tak miło wspominacie to miasto poczułam, że muszę się ujawnić
Wpisalam Cię do kalendarza [emoji6]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Ja też nie oglądam. W ogóle jeśli chodzi o seriale to staram się unikać jak ognia, bo to takie pochłaniacze czasu, że szok :D Jak sobie przypomnę ile godzin poświęciłam na Chirurgów to płakać mi się chce, pierwsze sezony wałkowałam milion razy.
Kocham Chirurgów [emoji172]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Hej dziewczyny!! :)
Potwierdzona Helena!!! [emoji7][emoji272][emoji171]
Zdrowa, waży 368g ma piękne nóżki, raczki, brzuszek, buzie [emoji7] itd. Wszystko super! :)

Żeby nie było zbyt pięknie... Wracajac z badania otworzyłam skrzynkę a i w niej list. W poniedziałek miałam kontrolę zusu. Możecie wierzyć lub nie, byłam w sklepie, pisałam nawet z moim M na fejsie, że idę do sklepu 11:25 a że wróciłam o 11:55 kontrola była o...11:50!!!!!
Nie mam żadnego paragonu, płatności kartą bo były to małe kwoty byłam w sklepie i obok w piekarni. Mam się ustosunkować w ciągu 7 dni na piśmie... Miała któraś z Was taką akcję? Myślicie, że screen z rozmowy może być dowodem? Bo już trochę zgłupiałam... Tak edit jak wróciłam ze sklepu nie było w drzwiach żadnej kartki, ani żadnej informacji o przeprowadzonej kontroli. [emoji58]
Załatw sobie z banku potwierdzenia ze placilas skoro kartą...ale jaja ...

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Hej dziewczyny!! :)
Potwierdzona Helena!!! [emoji7][emoji272][emoji171]
Zdrowa, waży 368g ma piękne nóżki, raczki, brzuszek, buzie [emoji7] itd. Wszystko super! :)

Żeby nie było zbyt pięknie... Wracajac z badania otworzyłam skrzynkę a i w niej list. W poniedziałek miałam kontrolę zusu. Możecie wierzyć lub nie, byłam w sklepie, pisałam nawet z moim M na fejsie, że idę do sklepu 11:25 a że wróciłam o 11:55 kontrola była o...11:50!!!!!
Nie mam żadnego paragonu, płatności kartą bo były to małe kwoty byłam w sklepie i obok w piekarni. Mam się ustosunkować w ciągu 7 dni na piśmie... Miała któraś z Was taką akcję? Myślicie, że screen z rozmowy może być dowodem? Bo już trochę zgłupiałam... Tak edit jak wróciłam ze sklepu nie było w drzwiach żadnej kartki, ani żadnej informacji o przeprowadzonej kontroli. [emoji58]


Kochana, gratuluję zdrowiutkiej Dziewczynki :)))

A co czytasz z zagranicznych? Ja właśnie wolę polskich. Z zagranicznych czytałam Cooka, Cobena i Alex Kavę

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu

Moge się wtrącic?
Bo dotychczas żadna z Was nie wspomniała o Henningu Mankellu, Aleksandrze Marininie, Hakanie Nesserze czy Lisie Marklund :)
 
Ja oglądam grę o tron, ale bez szału bo książki lepsze i osobiście dla mnie za dużo seksu i przemocy pokazali w formie pisanej aż tak się na tym nie skupiano. Ale wiadomo, ukazano to co się najlepiej sprzedaje. Wczoraj zaczęłam Florystke, coś się nie mogę wkręcić.

@AnnieQ pojechałes na IP?

Super dziewczyny z tymi wizytami [emoji7]
Ja parę lat nie ogladalam Gry o Tron [emoji6] a w tym sezonie obejrzałam dwa odcinki i mialam ochotę obejrzeć finał [emoji6] hmm a na jakim momencie jesteś we Florystce? Mi się narazie podoba ale jestem na wstępie dopiero

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Moje usg polowkowe trwało 12 minut plus poprosiłam że o pomiar szyjki-36 mm.
Corka zdrowa, choć lekarz był okropnie małomowny. I żeby nie było tak cudownie powiedział mi, że łożysko nie tylko nisko ale on by je kwalifikowal jako przodujace...

Bylam przy okazji u koordynatora szpitala, bo najprawdopodobniej zdecyduje się na poród tam.
 
reklama
Kochana, gratuluję zdrowiutkiej Dziewczynki :)))



Moge się wtrącic?
Bo dotychczas żadna z Was nie wspomniała o Henningu Mankellu, Aleksandrze Marii nie, Hakanie Nessrze czy Lisie Marklund :)
Mankella czytalam jedną książkę, ok, ale nie porwał mnie. A reszty autorów nie znam. Kurczę książek do końca roku już mam tyle zaplanowanych że kolejnej raczej nie wcisnę a po urodzeniu pewnie przez wiele miesięcy nie zajrzę do czytania...

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Do góry