reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja mam żelazko ze stacją parową i uwielbiam je, pasuje się bajecznie, wystarczy jedną stronę i gotowe, ja schizol z prasowaniem jestem ;)

Ze stacją parową? Co to takiego?

Ja to prasuję tylko to co koniecznie muszę... generalnie nienawidzę tej czynności [emoji23]

A teraz poważnie: Będziecie prasować ubranka dla noworodka?
To serio konieczne?
 
reklama
Ja mam żelazko ze stacją parową i uwielbiam je, pasuje się bajecznie, wystarczy jedną stronę i gotowe, ja schizol z prasowaniem jestem ;)
Ja to się zastanawiam za to kto u mnie będzie prasowal [emoji3] to zapraszam [emoji3]

Z Tz zazwyczaj kupujemy ciuchy takie, które nie wymagaja prasowania... albo po prostu prasuje "przed wyjściem" , bo nigdy na to nie mam czasu ani chęci [emoji3]
 
Ze stacją parową? Co to takiego?

Ja to prasuję tylko to co koniecznie muszę... generalnie nienawidzę tej czynności [emoji23]

A teraz poważnie: Będziecie prasować ubranka dla noworodka?
To serio konieczne?
ja lubię prasować, ubranka wtedy wyglądają jak nowe, nawet przy wielokrotnym praniu. Po za tym temperatura zabija zarazki.
 
Wy macie takie paki, a ja 3 bodziaki rozmiar 62/68. A i tego bym nie miała gdyby nie promocja w lidlu.
Na początku ciąży mój B nawet poskarżył lekarce, że głupoty w internecie czytam. Jak teraz już czuje jak mała hula to jakaś dużo spokojnieszja jestem.

Ja nie mam ani jednej rzeczy kupionej dla malucha... nie cierpię robić zakupów. @AnnieQ. Może Ciebie zatrudnię do skompletowania wyprawki? [emoji23]
 
Kejka, nie umiem tu wklejać, to takie żelazko co ma osobny zbiornik na wodę, ma duże uderzenie pary i prasuje się bajecznie lekko i szybko. Ja prasuję wszystko, niemowlęce tym bardziej,są miękkie bez zagięć, no i dodatkowo pozbawione bakterii jakby się uprzeć ;)

No to że się prasuje szybko brzmi super!
Może starczy jak wrzucę ciuszki do suszarki na wysoką temperaturę, i też mi zarazki wybije..?
 
Ze stacją parową? Co to takiego?

Ja to prasuję tylko to co koniecznie muszę... generalnie nienawidzę tej czynności [emoji23]

A teraz poważnie: Będziecie prasować ubranka dla noworodka?
To serio konieczne?
Ja ogólnie nie prasuje ale dla dziecka sie poświęcę[emoji23] chodzi o wybicie zarazkow chyba głównie. I ogólnie takie pogiete nie chcę. Cześć mam welurowych to prasowanie odpada uff hihi

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Ja generalnie prasować lubię, ale mi przy tym teraz strasznie gorąco. Moja mama za to gada, że ona będzie prasowała wnuni, bo ona lubi takie drobiazgi prasować.
 
Do góry