reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ja to się zastanawiam za to kto u mnie będzie prasowal [emoji3] to zapraszam [emoji3]

Z Tz zazwyczaj kupujemy ciuchy takie, które nie wymagaja prasowania... albo po prostu prasuje "przed wyjściem" , bo nigdy na to nie mam czasu ani chęci [emoji3]
Prasowanie identycznie jak u mnie. A mój to już nawet sposób opracował jak wychodzi rano z domu do pracy i coś jest takie delikatnie nie do końca gładkie to psika spryskiwaczem na sobie ;)
 
Żelazko przypadkowo zobaczyłam w media expert jak byłam z babcią po kuchnie gazowa, nie mogłam się oprzeć i kupiłam .cena extra bo 69 zł. Jest para także super. Jeszcze nie próbowałam ale myślę i mam nadzieję że się sprawdzi.:-) :)
Co do ubranek to ja też mam dużo różnych rozmiarów więc trzeba dokupić już się nie mogę doczekać kiedy będę wiedziała płeć to na sklepy. Co do kaftanikow zgadzam się, że się podwijają. Ja syna lubiłam ubierać w body i polspiochy do tego. Było mi wygodnie. A i body lubię jak są mocno rozpinane żeby przez główkę nie trzeba było zakładać.
 
reklama
Do góry