reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@Lovi23 to u mnie to samo tylko u mnie to już nie są delikatne stuknięcia, rozkręca się ;-)

A co do badań, to wiem, że znowu toxo i inne do powtórki oraz krzywą cukrową mam dostać teraz na wizycie 30.08 bo mówiła mi na tej z początku miesiąca.
 
reklama
Mam termin polowkowego na 13.09. Dziewczyny mnie nastraszyly ze ta moja gin nie wysyla na polowkowe wiec umowilam sie sama natomiast w pt wszystkiego sie dowiem czy faktycznie nie wysyla.
Lovi fajnie znac plec bo mozna zakupy robic :-)
Kejka jak juz dziewczyny pisaly z rodzina to tylko na zdjeciu dobrze wychodzi sie.
 
Mam termin polowkowego na 13.09. Dziewczyny mnie nastraszyly ze ta moja gin nie wysyla na polowkowe wiec umowilam sie sama natomiast w pt wszystkiego sie dowiem czy faktycznie nie wysyla.
Lovi fajnie znac plec bo mozna zakupy robic :-)
Kejka jak juz dziewczyny pisaly z rodzina to tylko na zdjeciu dobrze wychodzi sie.
Tak [emoji3] nie mogłam się doczekać aż się ujawni bobo [emoji3] pierwsze różowe zakupy poczynione [emoji3]
 
Lovi, ja mam czasem tak że gdy kopnie to czuję uklucie podobne do tego w szyjce, ale u mnie to zdecydowanie są kopniaki w pęcherz ;) ostatnio za każdym razem w czasie usg przez pochwę oglądamy jej stópki depczące pęcherz.
To może też kopniaki są w pęcherz u mnie ... A jakoś rozchodzi się to na szyjke , nie wiem.
Mam wrażenie, że im bliżej ten 24tc to coraz bardziej panikuje...
Dobrze,że idę na tą obserwację w 23tc do szpitala [emoji3] mimo,że będę tęsknić za domem i Tz to pewnie będę bardziej spokojniejsza
 
Przykro mi ale na pewno bedzie dobrze! A masz leżeć tak cały czas czy możesz byc tez w pozycji polsiedzacej?
Leżeć do następnego badania :(
Z ta szyjka to jakaś masakra. Ja też trzese dupka o moja szyjke...
Jeszcze jakos funkcjonuje (Z tym,że ja tylko koło siebie... jakieś jedzenie czy coś, no i Tz też długo pracuje ) Ale jak trzeba będzie się położyć i nie wstawać to trudno. :/

A robiłaś wykaz z szyjki ? Ponoć bardzo często szyjka skraca się właśnie przez bakterie
Robiłam, i wszystko ok. :)
A jaka miałaś długość i ile teraz ma ?
Z 3,1cm na 2.8 cm się skróciło
 
Na chwilę obecną są tylko wyniki glukozy i są ok :) jeszcze tylko czekam na tsh bo to mnie może martwić
1502887574-aaaaaa.png
 
reklama
KorneliaTek - no to faktycznie szyjka skrócona.

U mnie jak narazie ponoć 3,7 cm.
Tylko co mnie denerwuje - moja doktorka uważa, że bez sensu mierzyć szyjke.

W szpitalu mówili że mierzy ponad 3 cm , później zdałam relacje mojej doktorce.. Na co ona , że moja szyjka nigdy nie miała chyba 3 cm [emoji52]
Później na polowkowych wyszlo 3,7cm

Twierdzi,że jak szyjka jest twarda i zamknięta to nic nie powinno się z nią dziać. Yhy


A Twoja szyjka była miękka? Bierzesz leki na nią?
 
Do góry