reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
A ja tak z innej beczki - dziewczyny, które mają już jednego malucha w domu - też się martwicie, jak Wasza pociecha zniesie Wasz pobyt w szpitalu na czas porodu itd.? Z Oliwką siedziałyśmy tam 4,5 dnia, nie wiem ile potrwa to tym razem. A odkąd jest z nami nie rozstałyśmy się na dłużej niż 1,5 dnia...takie mnie nachodzą obawy...
ja na 3 tyg przed 2 porodem wyladowalam na patologii, do tego nie mogłam widywać Córci bo dzień po zachorowala na ospe- to była dla mnie udreka moja Malutka Corunia podczas takiej choroby bez mamusi:( ale mój Maz zdal egzamin troche babcie pomogly ale Maz był prawdziwym bohaterem. Dzieci zniosa wiele -godzinami rozmawiałam z Nia przez trlrfon, Maz nagrywal filmiki które potem Nam puszczal.
 
reklama
Mam podobnie. Te jestem dla niej najważniejsza, potrafi rozpłakać się, gdy idę pobiegać wieczorem...
Kochane pamiętajcie Wasi Panowie to sa wspaniali ojcowie dadza rade jeśli my im tylko pozwolilmy.
co do zazdrości będzie tego się nie da uniknąć- raz się miluja jak aniołki innym razem dra jak wrogowie- tego się nie zmieni.
 
W sumie to mi sie to robi jak sie poloze na plecach z wyprostowanymi nogami, dziwnie nie?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
a może Zosia się napina. ja mam podobnie już z 2 tyg i wydaje mi się ze to Malenstwo się prostuje, przecież asze Dzieciaczki pewnie maja około 20 cm od głowki po paluszki u nozek i z 200/300 gr.
 
Jestem z okolic łodzi. Niestety płeć nie potwierdzona. Na prenatalnych lekarz u którego robiłam USG powiedział że na 60 % chłopiec po wyrostku płciowym nie zaglądając między nogi. Później byłam w 14 tyg i 15/16 t u mojej gin ale nie potwierdziła. Nic nie fajtalo wtedy między nogami. Czekam na wizytę ale jeszcze 2 tyg chyba oszaleje, bo w niedzielę zaczęłam czuć ruchy a do dziś nic tylko w niedzielę. I teraz się martwię. Wizyta 24.08 mam nadzieję że wszystko dobrze z dzidzia.

Nic się nie bój.
Na początku to normalne ze ruchy nie są regularne. Ja nie czułam nic czasem przez trzy dni, czasem więcej.
Dopiero z czasem są mocniejsze i regularniejsze.


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]/[emoji1285]
[emoji166][emoji780]
[emoji593]Gabriel
 
Witajcie dziś!
@Kejka pierwsze ruchy poczułam w 16 tc, ale miałam ponad 5 dni przerwy. Dopiero na początku 17 zaczęły sie codziennie i teraz juz mam pare razy dziennie. I zawsze po jedzeniu, bez względu na to co zjem.

Dzisiaj zapowiadał się cudowny dzień, wzięliśmy mojego 8 letniego siostrzeńca i pojechaliśmy do aquaparku (wczoraj nawet z tej okazji kupiłam sobie stroj kąpielowy). Chłopaki szaleli na zjeżdzalniach a ja siedziałam w jednym basenie, dla emerytów [emoji16] Dzidziutek szalał wtedy bardzo! Po basenach pojechaliśmy na zapiekanki i zaczęłam odczuwać spadek formy. Zrobiłam jeszcze sobie hybrydy i padłam... zmeczenie, wrażenie przegrzania i totalne osłabienie. W dodatku jakiś dół mnie złapał...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
a to jest inna bajka, ja mam tez kilka podyplomowek bo trzeba na " rynku się utrzymać". pamiętajmy ze w sklepach tez pracują ludzie z mgr niestety. tylko w oświacie nie jest tak zle jak często się pisze , mamy prace umyslowa i odpowiedzialna, na szczęście nie musimy dzwigac 20 kg albo palet przez caly dzień to dzięki studiom. Zarobki powinny być wyższe to pewne ale nie tylko w oswicie.
 
a to jest inna bajka, ja mam tez kilka podyplomowek bo trzeba na " rynku się utrzymać". pamiętajmy ze w sklepach tez pracują ludzie z mgr niestety. tylko w oświacie nie jest tak zle jak często się pisze , mamy prace umyslowa i odpowiedzialna, na szczęście nie musimy dzwigac 20 kg albo palet przez caly dzień to dzięki studiom. Zarobki powinny być wyższe to pewne ale nie tylko w oswicie.
Z tym się zgodzę. Ale nasza odpowiedzialnosc a odpowiedzialność sklepowej bardzo się różnią. Oczywiście nie ujmując tym drugim.
 
Wrocilam od endo i musze brac eutyrox. Wczesniej bralam całkiem cos innego. Tsh mam 0.424 a ft4 0.95. Niby oba w normie ale tsh za niskie. Kurde juz sie nakrecam i martwie :-(
 
Witaj. Mamy taki sam termin (ja na 19.01.) i prawie w tym samy dniu kolejną wizytę (u mnie 23.08.) Tylko wg moich wyliczeń to jest 16+6 :) ale już tu była kiedyś o tym dyskusja i wg jednej z dziewczyn miałabym 17+1, więc możesz mieć rację z tym;)
U mnie z prenatalnych na 80% dziewczynka, niepotwierdzona juz później więc dla mnie to nadal zagadka. Mam nadzieję, że zagościsz u nas na dłużej :)

Tak dziś jest 17 t1 d na wizycie będę miała 19 t 1 d więc mam nadzieję że Poznań już płeć. Chciała bym zacząć już coś kupować bo po pierwszym synku nie mam nic. Kompletnie. Byłam w sklepie z dziecięcymi ciuszki chciałam coś kupić uniwersalnego to albo niebieskie albo różowe. Straszne to że nie było nic żółtego czy białego. Kupiłam body i pajacyka w kolorze szarym. Co wyjazd do miasta to bym coś kupiła. I powoli by się ustykali ale póki nie znam płci ... Nawet smoczki ostatnio w Rossmanie patrzyłam to albo niebieskie albo różowe:no2:
 
reklama
Tak dziś jest 17 t1 d na wizycie będę miała 19 t 1 d więc mam nadzieję że Poznań już płeć. Chciała bym zacząć już coś kupować bo po pierwszym synku nie mam nic. Kompletnie. Byłam w sklepie z dziecięcymi ciuszki chciałam coś kupić uniwersalnego to albo niebieskie albo różowe. Straszne to że nie było nic żółtego czy białego. Kupiłam body i pajacyka w kolorze szarym. Co wyjazd do miasta to bym coś kupiła. I powoli by się ustykali ale póki nie znam płci ... Nawet smoczki ostatnio w Rossmanie patrzyłam to albo niebieskie albo różowe:no2:
Najgorsze, że nawet jak nie różowe to w jakieś serduszko, motylki czy kwiatki albo samochodów, samoloty czy dinozaury. Ja nie sobie za punktu honoru obrałam, że moja córcia nie będzie różową landrynką więc jak czegoś szukam to z ewentualnie z minimalnym akcentem różu chyba, że wzór mi się strasznie podoba to różowe może być. Pokój jest też niebieski :)
 
Do góry