reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
@Truskaweczka2017 życzę powodzenia i trzymam kciuki

Juz długo do Was nie pisałam, ale ciągle coś mi przeszkadzało aby tu zajrzeć :( na poczatku praca non stop a ostatnio bylam z corka (7lat) na operacji wyciecia migdalka, spalysmy w szpitalu na szvzescie tylko jedna noc a jutro po dwoch tygodniach idzie do szkoly :) jak ktos z okolic trojmiasta szuka sprawdzonego laryngologa to moge polecic na priv ;) tylko jeden dzien miala problemy z jedzeniem :). Jak tam dziewczyny imiona juz powybierane? Jak się czujecie? U Nas jak na razie imie Nikodem lub Dominik chociaż co chwile mam nowy pomysł chwilowo było Igor ;) termin mam na 23 styczen chociaż ostatnio lekarz mówił ze może być kolo 14 stycznia wiec jeszcze troszkę czasu. Szczerze to marzy mi się juz porod i powrót z małym do domu :) i nie mogę się doczekać tej chwili. Heh bycie w ciazy nie jest moim ulubionym stanem ;) ten ból pleców, kolki jak za szybko z łóżka wstanę jakiś czas rwa kulszowa na szczęście potem to się wszystko odwdzięczyć :) Postaram się teraz więcej pisać :)
 
Kamisia1101 ja rodziłam córkę w 2009 roku na zaspie, szczerze mogę polecić ;) byłam jedyna osoba na porodówce teraz pewnie już się tak nie uda. Jedyna rzeczą która mi się nie podobała jest fakt ze do szpitala trafiłam o 19 i akurat jakaś pielęgniarka (pewnie zaraz miała być zmiana) stwierdziła że nie wie po co w ogóle przyjechałam ze i tak dzisiaj nie urodze... urodziłam 6 godzin później ;). Jak juz leżałam z małą to mogę się wyrazić o Zaśpiewać w samych superlatywach. A jak wspominasz Kliniczna?
 
@Agusia1987 U nas będzie Lily Aleksandra (moja A. Jest Anglikiem stąd angielskie imię)
Dla swojej starszej córki o imieniu zdecydowaliśmy chyba tydzień przed porodem, a napewno po terminie więc się nie martw masz czas.
 
@agusia na klinicznej rodzilam w 2010
Porodowka super. Pokój z łazienką intymne warunki i czysto. Natomiast położniczy syfon kila i mogiła. Pokoje 3 4 osobowe łazienka i toalety zagrzybiale i brudne . Zero wsparcia w temacie laktacji. Ale na panie położne na porodowce nie mogę narzekać.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kamisia1101 a na kiedy masz termin porodu? Spodziewasz się chłopczyka czy dziewczynki? Na zaspie po porodzie byłam w pokoju 2 osobowym :)
 
Do góry