reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Tak właśnie myślałam, że się przeniosłyście na zamknięty. szkoda że już tu nie piszecie ale cieszę się że u Was wszystko w porządku :) oby tak do stycznia :)
U mnie już lepiej ale strasznie boję się stycznia a najbardziej dnia kiedy miała urodzić się Julka :( z pozytywnych rzeczy to zaczynamy myśleć staraniach. strasznie się boję ale tak bardzo pragnę być w ciaży i mieć kolejnego malucha
 
reklama
Tak właśnie myślałam, że się przeniosłyście na zamknięty. szkoda że już tu nie piszecie ale cieszę się że u Was wszystko w porządku :) oby tak do stycznia :)
U mnie już lepiej ale strasznie boję się stycznia a najbardziej dnia kiedy miała urodzić się Julka :( z pozytywnych rzeczy to zaczynamy myśleć staraniach. strasznie się boję ale tak bardzo pragnę być w ciaży i mieć kolejnego malucha
ja mysle że na twój ból najlepsze będa starania. Wiesz że wszytskie styczniówki trzymaja za Ciebie mocno kciuki. Dużo siły Ci życze i uśmiechu bo to co było nie wróci ale wszytsko co dobre jest przed Tobą ;)*
 
@HappyBabyMama Mam nadzieje, że niedługo pochwalę się Wam pozytywną wiadomością :) dziękuję za kciuki :) pozdrów dziewczyny ode mnie ;)
@betina79 z jednej strony bym chciała ale nie jestem już styczniówką i nie chcę Wam głowy zawracać. chociaż bardzo żałuję, że w styczniu nie zobaczę Waszych maluchów...
No i dziękuję za kciuki :*
 
reklama
@Truskaweczka2017 Kochana super, że nas odwiedziłaś. My na razie poki co wszystkie czekamy, niektóre maja1 już konkretne terminy cesarek poustawiane począwszy chyba od 03.01 :) Trzymaj kciuki za nas. Ja też jestem za dodaniem Ciebie do wątku zamkniętego! @aniay ?

Daj znać jak zaczniecie się starać, oby poszło Wam jak najszybciej, bo o to czy się uda to się nie martwię…pytanie tylko kiedy :) Buziaki!
 
Do góry