reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

@babyWOW ja tak mam co badani moczu to ciągle jakieś bakterie wychodzą w posiewie tz w kółko go powtarzam. ale ostatnio było mniej a lekarz mowil ze jeśli jest 10 do 3 w posiewie to nie jest to groźne. ja biorę zurawit.

co do tych rzeczy odebranych od kogoś to ja swoich po synku nie dawałam bo właśnie uważam że jak się daje to jednak trzeba się liczyć z tym że wrócą niepełne albo zniszczone.wiem to po sobie.ja nie mogłam doprac plam po mleku i plam po marchewce. teraz jak wszystko zaczęłam przeglądać to w czasie leżenie przez rok plamy nowe się pojawiły mimo że wydawało się ze mleko się spralo. dlatego też biorę ciuszki oddawane za te które ktoś chce pożyczyć dziękuję bo wiem że mogą być takie akcje właśnie.

chuste ja używałam i polecam.najpierw sama wiazalam ale lepiej jednak jak doradca pokaże bo daje wiele wskazówek.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hej dziewczyny!
No mnie to już chyba z miesiąc nie było tutaj :hmm: ale trochę problemów w pracy....które powolutku rozwiązujemy...ale już czas usiąść na dupie....bo 3 cudowny trymestr zaczyna dawać o sobie znać.
Jak do tej pory latałam pełna energii tak teraz jestem wypluta, często śpiąca, ból w pachwinach i w krzyżu, rano mdłości, i czuje lekkie bezbolesne skurcze...
Dlatego przystopowałam trochę...zwłaszcza, że moja znajoma urodziła tydzień temu przez cc w 31 tc...zapaliła mi się wtedy lampeczka w głowie. Do tego doszła reprymenda od męża i zakaz jezdzenia do pracy :-p
Już kończę kompletowanie wyprawki...z takich większych zakupów został mi tylko wózek...ale to chyba zostawię na grudzień...
Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku? Bo w ogóle nie jestem na bieżąco co się dzieje na forum
 
@babyWOW ja tak mam co badani moczu to ciągle jakieś bakterie wychodzą w posiewie tz w kółko go powtarzam. ale ostatnio było mniej a lekarz mowil ze jeśli jest 10 do 3 w posiewie to nie jest to groźne. ja biorę zurawit.

co do tych rzeczy odebranych od kogoś to ja swoich po synku nie dawałam bo właśnie uważam że jak się daje to jednak trzeba się liczyć z tym że wrócą niepełne albo zniszczone.wiem to po sobie.ja nie mogłam doprac plam po mleku i plam po marchewce. teraz jak wszystko zaczęłam przeglądać to w czasie leżenie przez rok plamy nowe się pojawiły mimo że wydawało się ze mleko się spralo. dlatego też biorę ciuszki oddawane za te które ktoś chce pożyczyć dziękuję bo wiem że mogą być takie akcje właśnie.

chuste ja używałam i polecam.najpierw sama wiazalam ale lepiej jednak jak doradca pokaże bo daje wiele wskazówek.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję za odpowiedź [emoji6] pewnie dzisiaj tez coś mi przepisze. Byle nie antybiotyk, bo bym nie chciała [emoji20]
 
@babyWOW ja tak mam co badani moczu to ciągle jakieś bakterie wychodzą w posiewie tz w kółko go powtarzam. ale ostatnio było mniej a lekarz mowil ze jeśli jest 10 do 3 w posiewie to nie jest to groźne. ja biorę zurawit.

co do tych rzeczy odebranych od kogoś to ja swoich po synku nie dawałam bo właśnie uważam że jak się daje to jednak trzeba się liczyć z tym że wrócą niepełne albo zniszczone.wiem to po sobie.ja nie mogłam doprac plam po mleku i plam po marchewce. teraz jak wszystko zaczęłam przeglądać to w czasie leżenie przez rok plamy nowe się pojawiły mimo że wydawało się ze mleko się spralo. dlatego też biorę ciuszki oddawane za te które ktoś chce pożyczyć dziękuję bo wiem że mogą być takie akcje właśnie.

chuste ja używałam i polecam.najpierw sama wiazalam ale lepiej jednak jak doradca pokaże bo daje wiele wskazówek.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Na plamy z mleka, marchewki I owoców (I krwi) woda utleniona na swiezo jak sie da. Jak sie nie da to probowac po praniu I na słońce. (najslabiej dziala na banany I jablka)
@asiz @babyWOW @marlena:) Dobrze was widziec.
 
Witam wszystkich :) nie wiem jak u Was u mnie pada, więc pogoda idealna na kocyk i herbatkę z pigwą :) dobrze, że okres ciąży kiedy trzeba leżeć przypada na taką zimną porę roku, bo nie wyobrażam sobie być zmuszoną leżeć latem

@malwi86 nie wiem czy to pomoże. dziś zjadłam jedna mała kanapkę na śniadanie i przez 2h ciągle czulam ja w gardle później piłam herbatę i cała zwróciłam mimo że piłam powoli chyba z 40min bo cały czas mi się cofala

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

biedna :( tylko jak długo będziesz tak wymiotować to lepiej się zgłosić do lekarza, bo to raz że nie dojadasz, dwa można się odwodnić

Bylam dzis zapytac w OPS,przy okazji sie dowiedziec o te becikowe itd.
Pani powiedziala, ze oni tu nie maja potrzebujacych rodzin... Rodziny wola kase i NOWE zabqwki i ubrania bo dostaja z caritasow, szlachetnej paczki itd.
Moj syn ma w przedszkoku dzieci,gdzie ojciec siedzi za granica, matka zbiera wszystkie mozliwe zasilki i dodatki. Biega po dofinansowanie na obiady a do przedszkola daje dziecku tablet, sama dzwoni z Iphona, a na wakacje jezdza obowiazoko za granice. Oficjanie mieszka w jednym pokoju gdzies wynajetym w suterenie na umowe (za ktory ma dodatek mieszkaniowy) a nieoficjalnie ma mieszkanie "na babcie" w bloku..

Ja na slubie przyjmowalam stare koce i wszelkiego rodzaju karme ktore przekazalam znajomej Fundacji.

jak słyszę o takich ludziach to mi się nóż otwiera, a tak jak pisała już któraś z dziewczyn, Ci co naprawdę potrzebuję są zbyt dumni, albo się wstydzą, żeby prosić o pomoc

takie akcje ze zbiórką na dzieci czy schroniska w pełni popieram :)

@maryqska powodzenia z odpieluchowaniem :)

Cześć dziewczyny
emoji6.png
dawno się nie udzielałam, ale codziennie czytam
emoji4.png
U mnie wszystko w porządku, Gabrysia coraz bardziej daje popalić. Dzisiaj właśnie mam wizytę i jestem ciekawa co u niej słychać już pewnie ma ok 1 kg. Jutro zaczynamy 28 tydz. Tylko nie daje mi spokoju mój wynik moczu... Ostatnio jak byłam miesiąc temu to miałam liczne bakterie i podwyższone leukocyty. Lekarka kazała mi zrobić posiew z szyjki i z moczu. Zrobiłam, wynik i jeden i drugi ok. Po miesiącu jak zawsze przed wizytą zrobiłam kolejne badanie moczu a tam leukocyty jeszcze bardziej podwyższone 10-15
emoji15.png
a przecież w posiewie nic nie wyszło. I sama nie wiem o co chodzi... Miała któraś z Was tak? I czy jakieś leki bralyscie?

ja też miałam złe wyniki moczu bo z białkiem, lekarz wysłał mnie do szpitala a tam wyniki dobre, i wydaje mi się, że laboratorium w którym robiłam badania przekłamuje wyniki. taką zresztą miało opinię, ale ją zlekceważyłam, teraz idę do innego i zobaczymy, ale proponuję jak Ci źle coś wychodzi potwierdź wynik w innym laboratorium
 
reklama
Witam wszystkich :) nie wiem jak u Was u mnie pada, więc pogoda idealna na kocyk i herbatkę z pigwą :) dobrze, że okres ciąży kiedy trzeba leżeć przypada na taką zimną porę roku, bo nie wyobrażam sobie być zmuszoną leżeć latem



biedna :( tylko jak długo będziesz tak wymiotować to lepiej się zgłosić do lekarza, bo to raz że nie dojadasz, dwa można się odwodnić



jak słyszę o takich ludziach to mi się nóż otwiera, a tak jak pisała już któraś z dziewczyn, Ci co naprawdę potrzebuję są zbyt dumni, albo się wstydzą, żeby prosić o pomoc

takie akcje ze zbiórką na dzieci czy schroniska w pełni popieram :)

@maryqska powodzenia z odpieluchowaniem :)



ja też miałam złe wyniki moczu bo z białkiem, lekarz wysłał mnie do szpitala a tam wyniki dobre, i wydaje mi się, że laboratorium w którym robiłam badania przekłamuje wyniki. taką zresztą miało opinię, ale ją zlekceważyłam, teraz idę do innego i zobaczymy, ale proponuję jak Ci źle coś wychodzi potwierdź wynik w innym laboratorium
Właśnie też o tym pomyślałam, żeby sprawdzić gdzieś indziej. Bo posiew już miałam w ciazy 2 razy robiony i za każdym razem jest ok bez żadnych bakterii. A w moczu zawsze bakterie. Tak sobie też myślę że może mi ta luteina wpada przy siusianiu. I też dlatego te leukocyty...
 
Do góry