reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
@malami25 to przykre bardzo... nic już nie zrobisz, ale zawsze coś odzyskałas. Ja to boję się takich ubranek pożyczonych - dzieci potrafią zniszczyć ciuszki nieumyślnie głównie jedzeniem . Wolę używane ale nie do zwrotu. Strach mniejszy. Właśnie dostałam dwie siaty ubranek po synku od sąsiadki. Czeka mnie mnóstwo prania ale jestem jej bardzo wdzięczna :)
 
Hej. Odzyskałam część, oczywiście jak przewidziałyście uszczuploną o najfajniejsze rzeczy.... No i wróciły tylko 2 kombinezony, a dawałam chyba z 5... Dała trochę ciuszków po swoich dzieciach ale też w większości w kiepskim stanie. Dopiero skończyłam to segregować i mam dość. Nawet tego nie wyprała po ubraniu... Większość zafajdana mlekiem.... Ech, szkoda słów. Mam nauczkę na przyszłość. Już dziś nie dam rady Was poczytać i się poudzielac. Odezwę się jutro, a teraz lecę juz spać. Miłej nocki.

Napisane na D2403 w aplikacji Forum BabyBoom

Brak słów :( Normalnie dziewczyna wstydu nie ma. No już mogła chociaż przeprać to, co jej zostało, bo przecież wiedziała, że przyjeżdżasz. Jeszcze Ci wielką łaskę zrobiła, że oddała. Nie świadczy to o niej najlepiej.
Dobrze, że chociaż część odzyskałaś:) Zawsze to coś, ale niesmak pozostał.
 
Witaj @noriczka

Przy pierwszym dziecku ja zaczęłam stosować jak już siedziało - manduce, tera planuje kupić chustę LL, mam nadzieje, ze nam się uda moralnie
Jest fajna grupa chustowe na fb, polecam

@Prymulka cieszę się, ze wizyta udana, Gratuluje Córeczki
My tez mamy pare imion dla chłopca, ale jeszcze nie zdecydowaliśmy które

@HappyBabyMama korzystaj korzystaj, ja ciagle wspominam moja pierwsza ciąże i totalne zbijanie baków ;)))

ja swoje z chęcią oddaje i się nie stresuje, bo jakoś tak wychodzi, ze rzeczy wyglądają jak nowe, a ja za bardzo nie dbam, dziecko się wybrudzi to wybrudzi, ale jak już mam od kogoś i na oddanie to się stresuje, ech....




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@MiMeMi Jak wyniki glukozy? Bo chyba coś wspominałaś, ze ta przyjmnosc miała miejsce w pońiedzialek?
@maryqska bardzo ciężka miałyście pierwsza bezpieluchowa noc?
Dopiero doczytałam uważniej, ze kuzynka zwróciła NIEUPRANE rzeczy. Wstydu nie ma! Pompierwsze pranie to naturalna konsekwencja noszenia czegoś. A jeszcze zostawić z zaschnietym jedzeniem, fuj. I.w jakim celu?
Dziewczyny popiszecie o chustach, a ja czytam i myśle, czy sama byłabym w stanie ogarnąć wiązanie.
 
Cześć dziewczyny [emoji6] dawno się nie udzielałam, ale codziennie czytam [emoji4] U mnie wszystko w porządku, Gabrysia coraz bardziej daje popalić. Dzisiaj właśnie mam wizytę i jestem ciekawa co u niej słychać już pewnie ma ok 1 kg. Jutro zaczynamy 28 tydz. Tylko nie daje mi spokoju mój wynik moczu... Ostatnio jak byłam miesiąc temu to miałam liczne bakterie i podwyższone leukocyty. Lekarka kazała mi zrobić posiew z szyjki i z moczu. Zrobiłam, wynik i jeden i drugi ok. Po miesiącu jak zawsze przed wizytą zrobiłam kolejne badanie moczu a tam leukocyty jeszcze bardziej podwyższone 10-15 [emoji15] a przecież w posiewie nic nie wyszło. I sama nie wiem o co chodzi... Miała któraś z Was tak? I czy jakieś leki bralyscie?
 
reklama
Do góry