reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Ale artystyczne dusze nam sie tutaj ujawniają;) dziewczyny chwalcie sie swoimi dziełami :)

Ja dzis meczu nie oglądałam, tylko wynik slyszlam .. I cale szczęśćie, bo bym tylko stres mojemu maluszkowi zafundowała.

Dzis na szkole rodzenia położna 2h opowiadała nam o 2 fazie porodu... Troche sie przeraziłam, ale nastawiam sie pozytywnie ogolnie póki co...

Padam, a jutro zaczynam sprzątnie poremontowe powoli i nie wiem za co sie zabrać:|

Powodzenia wszystkim pijącym glukozę:) dacie radę, nie jest az tak źle[emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamila spokojnie:D proszę przy następnych meczach tak nie stresować maleństwa:p Jak jest wszystko ok to poziom glukozy sprawdza się tylko raz:)

Marcje nie ma się co na zapas stresować porodem;-) Nie przeforsuj się z tym sprzątaniem!

Spokojnej nocy;)
 
Witam się z rana :)
Chyba pierwsza dzisiaj jestem. Kiepska noc za mną, nie mogłam zasnąć do północy, a obudziłam się coś koło 4. Czyżbym potrzebowała coraz mniej snu? Hmm... Jakoś nie mogę sobie ostatnio znaleźć odpowiedniej pozycji do spania. Już nawet moja poduszka rogal nie pomaga. Ech...
 
Ja też już nie śpię. Noc całkiem niezła tylko z dwoma pobudkami ;) ale mała już harcuje w łóżeczku mimo iż zasnęła dopiero o 22 :) mamy od dwóch dni gości i ona nam się kompletnie rozstroila. Pierwszy raz zresztą. Też tak Wam się zdarza z Waszymi pociechami?
 
Ale artystyczne dusze nam sie tutaj ujawniają;) dziewczyny chwalcie sie swoimi dziełami :)

Ja dzis meczu nie oglądałam, tylko wynik slyszlam .. I cale szczęśćie, bo bym tylko stres mojemu maluszkowi zafundowała.

Dzis na szkole rodzenia położna 2h opowiadała nam o 2 fazie porodu... Troche sie przeraziłam, ale nastawiam sie pozytywnie ogolnie póki co...

Padam, a jutro zaczynam sprzątnie poremontowe powoli i nie wiem za co sie zabrać:|

Powodzenia wszystkim pijącym glukozę:) dacie radę, nie jest az tak źle[emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Powiem Ci ze ja przez cały swój poród czekalam na ten najwiekszy ból, kiedy to wreszcie bedzie zeby miec to z glowy... I urodzilam. Bedzie dobrze, tak jak dziewczyny mowia nie ma co sie martwic na zapas.

Ja dzis noc ok, chociaz z niespokojnymi snami. (Snilo mi sie ze ktoś mi markotyki podal)
Za dwie godziny glukoza a mnie już w zoladku ssie.
 
dzień dobry ja wyspana wypoczęta gotowa do latania po miescie :) Co do kolejek u gin to u mnie jest całkiem fajnie. Jak pojade na 8.00 to będę ok czwarta. I miedzy 8-9 sa tylko ciężarówki wiec zawsze sobie plotkujemy i czas szybko leci.
Myślałam też żeby nad łóżeczko dla Maleństwa jakieś motylki zrobić albo kwiatki na przykład.
Uwielbiam takie zabawy :) Jak się zdecydujesz to koniecznie wrzuć na forum. Ja na razie zrobiłam tylko mały przybornik na łóżeczko.
 
powodzenia na glukozach!
mnie cos przeziebienie dalej bierze, najchetniej zakopala bym sie pod kocem z ciepla herbata, ale jeszcze troche obowiazkow pracowych zostalo..
piekne rzeczy przygotowujecie do pokojow maluszkow. ja tez o czyms pomysle, ale to dopiero jak bede juz na zwolnieniu.
a I polecam asos dla ciezarnych, duzy fajny wybor ubran, bezplatna dostawa (nie wiem czy w Pl tez, ale chyba tak). a jak cos nie pasuje to za darmo mozna odeslac
 
Dzień dobry:)

U mnie dzisiaj słaba nocka, najpierw mi się w ogóle spać nie chciało, więc poszłam dopiero po 2 już na siłę, a przed 6 jak Mąż wrócił z nocki to mnie zbudził także było po spaniu;/ Zapowiada się długi dzień, a pogoda do niczego nie nastrajao_O

Askkka2 możemy sobie przybić piątkę z dzisiejszym spaniem..

Apap dorośli czasem mają perypetie ze spaniem, a co dopiero dzieci;-) Mój dwulatek niby ładnie przesypia calutkie noce, ale czasem zdarzy się jakiś wybryk także to całkowicie normalne, tym bardziej jak w danym dniu dziecko miało więcej przeżyć;) Pozostaje tylko mieć nadzieję, że to jednorazowe:D

Aniay to mówisz, że się bólu porodowego nie doczekałaś?:D powodzenia na glukozie, cukry skoczą to i głód trochę przejdzie.

Askl zazdroszczę dzisiejszej energii:p

Ja zawsze przed wizytą u gin muszę zaliczyć wizytę u położnej, ona potem zanosi moją kartę i jak nie ma innych ciężarówek to daje ją na wierzch, więc wchodzę praktycznie od razu;-)

Betina oby udało się zwalczyć przeziębienie.
 
reklama
Betina i Weronika zdrowka dziewczyny !

BubblesGirl pięknie zorganizowałaś ten kącik dla dziecka. Ma osobny pokoik czy to cześć sypialni?

Martynka moze tez pokuszę sie o jakis szablonik? Na pewno nie odtworzę nic tak, jak Bubbles a to ma byc ładne a nie szpecić. [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry