reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
zainspiorwalas mnie tym filcem. ja maluje chłopakom pokój Kostka pokój jedna ścianę w gwiazdki a u małego w chmurki i chyba kilka zrobię właśnie tak z filcu jak Ty misia. może będzie fajnie wyglądac. gdzie kupujesz filc gdzieś w necie?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Miło tak kogoś zainspirować:happy2: Póki co to pomysł się dopiero zrodził więc zerknęłam tylko na allegro jak to wygląda cenowo. I chyba nie jest najgorzej. Takie coś tak dla przykładu ogólnie mogłoby być na większe elementy: Link do: FILC BEŻOWY PREMIUM 600gr SZTYWNY POLSKI JAKOŚĆ A takie coś na dodatki: Link do: Filc dekoracyjny sztywny filcowanie 1,5mm 20x30cm
Myślałam też żeby nad łóżeczko dla Maleństwa jakieś motylki zrobić albo kwiatki na przykład. :)
 
Witam się nareszcie z domowej kanapy :) oby do końca już był spokój :)

@weronika87 dużo zdrówka

mam szablon i będę odrysowywac od niego.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

też chcę malować małemu w pokoju na jednej ścianie gwiazdki :) i myślałam o szablonie, ale mój mąż chce się bawić ręcznie o_O choć zdolności jakichś specjalnych nie ma - zobaczymy co z tego wyjdzie

Dziewczyny, które wybierają się na glukozę również współczuję :no: ja robiłam prawie dwa tygodnie temu i o ile na samym badaniu nie było źle, to potem pól dnia mnie mdliło

Myślałam też żeby nad łóżeczko dla Maleństwa jakieś motylki zrobić albo kwiatki na przykład. :)

uwielbiam jak nad łóżeczkiem są jakieś motywy fajnie personalizują pokój :)
 
Ale wynik jaki;) a i tak o grze nie będzie się pamietać . Gratuluje dziewczynom, które już weszły w trzeci trymestr. Ale Wam dobrze! Dobrej nocy styczniowki.
 
reklama
Do góry