reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Hej!

@kathana tak mi też wczoraj nie działało okresowo forum

@kolorowaMama witaj w kraju i powodzenia!

Trzymam kciuki za wizyty!

Dziewczyny wiecie, że 3.10 organizowany jest strajk kobiet dotyczący ustawy antyaborcyjnej? Uczestniczycie??
 
reklama
Cu
Witam się z rana,

@kolorowaMama super, że już na miejscu. Powodzenia w rozpakowywaniu.

@Czoperka znam dwie osoby, które rodziły w domu. Prowadząca szkołę rodzenia i koleżanka z pracy. Ja bym się jednak trochę bała. No i u mnie po cc odpada tymbardziej.

@Bridget Jones u mnie płacz też był przez pierwsze dwa dni. Strach przed zastojami (tak mnie nastraszyły historie o zastojach) plus płacz dziecka bo chciał butlę. Dlatego teraz na wszelki wypadek spakuję swoją butelkę Medela Calma. Bo te smoczki jednorazowe rozleniwiają dziecko jako mleko samo leci. A ta butelka chyba uratowała kp plus nakładki silikonowe.
My mleka nie kupowaliśmy wcześniej. Przy wyjściu ze szpitala położne dały nam ze dwie małe buteleczki gotowego mleka (NAN). M poleciał do apteki i kupił mleko.

@MartynaM mi już dwóch lekarzy powiedziało, że po cc nie poleca sn. U nas będzie prawie dwa lata. Więc chyba muszę się nastawić na cc :-(

@brzusio jak tam cukier?

Miłego dnia i kciuki za dzisiejsze wizyty.

Mnie glukoza czeka w czwartek. Ja musiałam wziąć ze sobą.
Cukier dobry nawet idealny,ale wyszly mi leukocyty w moczu:(musze powtórzyć badanie.masakra juz się nastawilam na szybkie wyjscie:(
 
Hej!

@kathana tak mi też wczoraj nie działało okresowo forum

@kolorowaMama witaj w kraju i powodzenia!

Trzymam kciuki za wizyty!

Dziewczyny wiecie, że 3.10 organizowany jest strajk kobiet dotyczący ustawy antyaborcyjnej? Uczestniczycie??
Wrrr, na samym myśl, o tym co się dzieje mnie krew zalewa! Argumenty zwolenników nowej ustawy są nasycone polityką. Nawet episkopat jest jej przeciwny. Gdyby w moim mieście był organizowany to na pewno bym poszła.
 
@kathana ale 3.10 to nie jest w formie żadnych demonstracji czy wieców, tylko kobiety biorą urlopy na żądanie albo urlopy i tego dnia nie przychodzą do pracy, albo jak nie ma takiej możliwości to ubierają się chociaż na czarno, przyczepiają czarne wstążki do aut itd. Na fb jest wydarzenie
Link do: Ogólnopolski strajk kobiet! Polish women on strike!

Też aż mi się płakać chce, że w ogóle na tapecie jest taka ustawa, która ma zabronić dostępu do możliwości decydowania i sobie, swoim zdrowiu i swojej rodzinie :((((((( Dramat :(
 
Kiki są też czarne protesty w większych miastach, bo widzę, że znajomi mają na FB. Kobiety zbierają się w określonych miejscach ubrane na czarno.
 
Kiki ja przez ta ustawę przestałam oglądać co sie w kraju dzieje bo nie moge tego znieść psychicznie i nerwowo. Nie pojmuje jak kobiety moga popierać całkowity zakaz aborcji. Nie miesci mi sie w głowie to. Nie rozumiem tez dlaczego o takich sprawach dcyfuja moherowe berety i stary kawaler bezdzietny. Masakra. Ludziom sie wydaje ze jak nie bedzie zakazu całkowitego aborcji to kobiety pójdą grupami zrobic aborcje! Nie! Nie o to chodzi. Ja nigdy aborcji bym nie wykonała chyba ze chodziło by o moje życie ale chciałabym zeby inne kobiety miały taki wybor. Straszne co dzieje sie w naszym kraju. Chcemy byc świętsi od samego Pana Boga...
 
reklama
Hej dziewczyny :)

Dojechałam wczoraj ale powiem wam że nienawidze autostrad i pierdo...... tirów !
Zajechał nam wczoraj drogę i byśmy się o mało nie rozwalili masakra powiem wam !

Dzisiaj juz po badaniu na glukoze powiem wam ze mi to smakowało 2 kubeczki mniam mniam ale pozniej co sie działo to tragedia całkowiy zakaz picia wody mialam nawet i kreciło mi się w glowie ze ledwo usiedziałam

@kolorowaMama super że jesteście i doleciałyście zdrowo ! :)
@MamusiaToJa powodzonka na wizycie :*
 
Do góry