reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

kolorowamama trzymam kciuki zeby Twoja coreczka szybko sie przystosowala do nowej sytuacji. z tego co pisalas jest madra i dzielna wiec na pewno sobie poradzi
Shaer u mnie tolerancji by nie bylo na takie 'partnerstwo' ale to juz Wy musicie sobie ustalic zasady wspolnego zycia

wybywamy do parku a na obiad knedelki :) i zajadam sie wlasnie pysznymi swiezymi orzechami, mniam takie sa najlepsze.
 
reklama
katem mysle ze 'poswiecenie' nie wydaje sie najlepszym wyjsciem, dzieci wszystko widza, slysza i czuja i wcale im sie nie bedzie podobac sytuacja kiedy codziennie beda widziec to poswiecenie na twarzy mamy.. trudna decyzja ale to tez trzeba wziac pod uwage..
 
Uffff... Nadrobiłam kilkanaście stron z mojej Nieobecnosci urlopowej... Az mi telefon pada [emoji5]

Witaj Stokrotka88:)

@HappyBabyMama, śliczny Rysio:)

@Urszulka, trzymaj sie! Współczuje sytuacji, moze psycholog w tym wypadku, jak piszą dziewczyny, to dobre rozwiazanie?

@witaj owocowaherbata!

Andziulka, gratuluje synka!

@marlena, ale macie zmienna właścicielkę. Najpierw Wam stresu napędziła..ale dobrze, ze to sie tak skończyło i macie juz umowę na rok.

@Ketrinna, ale przystojniak :)

@idealka,gratuluje zdrowego i ślicznego bobasa!

Shariotka, współczuje wymiotów.

My w czwartek w nocy wróciliśmy z urlopu, wczoraj juz byłam w pracy i jeszcze wyprawiłam baby shower dla koleżanki, ktora rodzi w październiku. Wypoczęliśmy, Sycylia piękna, ale teraz duzo przed nami. Pakowanie i w tym tygodniu czeka nas przeprowadzka a pózniej remont i urządzenie naszego gniazdka.

Jeśli chodzi o moje samopoczucie, to czuje sie coraz ciężej i ociężałej. Nogi mi puchną i jakos ogólnie gorzej z kondycja.czuje ruchy mojego Kubusia coraz wyraźniej, super uczucie [emoji7]
W prawym boku pod żebrem odczuwam kłucia, zazwyczaj jak siedzę dłużej lub najem sie. Przedzierałem i internet i piszą ze to normalne. Tez moze któraś z Was odczuwa cis takiego ?

Miłej soboty życzę ! [emoji295]️






Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Marcje witaj po urlopie:) wypoczełaś? Opalilas sie ? ;) Ja tak mam od trzech dni kłuje mnie w prawym boku. W dzien i w nocy tez a jak sie najem to sie nasila. Tez czytałam neta i nic nie wyczytałam.
A dzis leżę chora. Glowe mam 10 razy większą, zatkane uszy, nos, gardło poprostu rewelacja.
 
@MamusiaToJa tyle, ze ja nie lubię sobie komplikować życia nie po to się wiązałam żeby wsiąść sobie duże dziecko do wychowania jest straszy ode mnie a w głowie ma echo ....

@aniay współczuje sytuacji "byle i byli" zawsze komplikują i sieją w nas niepokój...
mam nadzieje, ze Maja szybko się zaklimatyzuje :) odwrotu już nie ma wiec muszę przestać myśleć


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To jasne, ze nic na siłę.Jeżeli bilans plusów i minusów wychodzi "na minus",to nie ma co się męczyć.Ja pisałam głównie na podstawie swojego związku. Jest czasem źle,jest bardzo źle, ale częściej jest dobrze.Na pewne wady i zachowania przymykam oko,bo mogę i chce to zrobić.Ale jeżeli facet przegina tak,robi takie rzeczy,których nie jesteś w stanie zaakceptować to trzeba się zastanowić czy jest sens.Nie ma idealnych związków, ale nie które są tak bardzo nie idealne,że nie sposób ich ciągnąć.
Ehh...trzymam kciuki za Wasze decyzje i mam nadzieję że wszystko się ułoży.
 
aha, rozumiem.... no ja na szczęście nie mam tego problemu jak na
Kochane a ja zaczelam panikowac ehhh;(

Czy moze ktoras z Was tez tak miala?
Aplikuje sobie lutke i czuje ze szyjka zmienila pozycje... jakby byla nizej, tez tak mialyscie?
Napisalam do lekarki kazala podjechac w poniedzialek...chyba jakby czula ze jest cos zle to kazaaby od razu na IP jechac prawda?

Jak możesz wyczuc szyjkę wogole ?
 
@HappyBabyMama, wypoczęlam bardzo, opalilam sie, wiec ogólnie zadowoleni jesteśmy:) wlasnie ja czytałam, ze te kłucie jest normalne, ze niby to ucisk na narządy wewnętrze. 4 października idę so ginekologa, to zapytam.

Kuruj sie biedna,pij duzo herbatki z cytryna, miodem i imbirem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My w czwartek w nocy wróciliśmy z urlopu, wczoraj juz byłam w pracy i jeszcze wyprawiłam baby shower dla koleżanki, ktora rodzi w październiku. Wypoczęliśmy, Sycylia piękna, ale teraz duzo przed nami. Pakowanie i w tym tygodniu czeka nas przeprowadzka a pózniej remont i urządzenie naszego gniazdka.

Jeśli chodzi o moje samopoczucie, to czuje sie coraz ciężej i ociężałej. Nogi mi puchną i jakos ogólnie gorzej z kondycja.czuje ruchy mojego Kubusia coraz wyraźniej, super uczucie [emoji7]
W prawym boku pod żebrem odczuwam kłucia, zazwyczaj jak siedzę dłużej lub najem sie. Przedzierałem i internet i piszą ze to normalne. Tez moze któraś z Was odczuwa cis takiego ?

Miłej soboty życzę ! [emoji295]️



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam podobnie, też mam wrażenie ze jestem ociężała i mam jakieś spowolnione ruchy. A te kłucia w prawym boku tez mnie dopadają co jakis czas, takie ukłucie które trzyma kilka sekund. Ale chyba to niegroźne... tez gdzies wyczytałam ze to normalne w ciazy, niby efekt powiększającej sie macicy...
 
reklama
Co do zwiazkow to powiem wam tak.... zaluje ze wychodzilam za maz. Moze jak bysmy byli bez slubu to oboje bysmy sie bardziej starali. Ja nje mowie ze ja jestsm idealna bo ostatnio faktycznie olalalam mnostwo rzeczy ale no chyba te 9 miesiecy to mozna sie przemeczyc. Nie? Kurde ja musze znosic bole tu i tam, hemoroidy, zgage, sikanie co chwile a potem porod i karmienie cycem i wstawanie w nocy i niewyspanie.... a oni nie moga pozapierdzielac przez 9 miesiecy? Zeby robic wyrzuty kobiecie w ciazy to najwieksze chamstwo na swiecie. To nie jest tylko moje dziecko. Nigdy nie powiem ze zaluje ze je mam bo to moj drugi najwiekszy skarb w zyciu ale jak bym wiedziala ze tak bedzie to bym sie dwa razy zastanowila....

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry