reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Obiecalam fotki, oto one

Owca duza i gruba :)
 

Załączniki

  • 20160914_102454.jpg
    20160914_102454.jpg
    828,3 KB · Wyświetleń: 92
  • 20160914_102434.jpg
    20160914_102434.jpg
    718,7 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Brzusio i powiem Tobie, ze nie tylko do spania go używam. Wieczorkiem jak oglądam jakis film czy czytam, to tez albo w nim leżę albo siedzę. Stanowi fajne oparcie do siedzenia po turecku np. Do pracy na laptopie, wtedy do owijam wokół i mam laptopa albo książkę przed sobą. Mega wygodna sprawa. Myśle ze dla bobasa tez bedzie super. Najpierw do karmienia a pózniej będę mogła go w nim układać, zeby nie zturlał sie z łóżka. A najbardzej mi odpowiada, ze pokrowiec jest na zamek i mogę go prac kiedy chce. A po ostatniej wizycie siostrzeńca, kiedy bardzo go sobie upodobał ( a Oski ma półtora roczku) pranie było konieczne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was gorąco :) Mam nadzieję, że mogę jeszcze dołączyć do grona styczniówek 2017 :)

Czytam forum chyba od samego początku, wreszcie udało mi się nadrobić całość i obiecałam sobie, że jak się uda to się odezwę. Troszkę mi to zajęło, ale praca, dom i różne dolegliwości ciążowe spowodowały opóźnienie :) Teraz mam więcej wolnego czasu, niestety kręgosłup w odcinku piersiowym daje się we znaki, promieniując pod żebra. Co ciekawe jest to tylko ból prawostronny i ukojenie przynosi tylko pozycja leżąca...

Kilka słów o mnie; mam 28 lat, to moja pierwsza ciąża, przypuszczalny termin porodu to 17 stycznia. Dzidzia rozwija się prawidłowo, jesteśmy już po badaniach prenatalnych, najprawdopodobniej dziewczynka :)
 
reklama
Brzusio i powiem Tobie, ze nie tylko do spania go używam. Wieczorkiem jak oglądam jakis film czy czytam, to tez albo w nim leżę albo siedzę. Stanowi fajne oparcie do siedzenia po turecku np. Do pracy na laptopie, wtedy do owijam wokół i mam laptopa albo książkę przed sobą. Mega wygodna sprawa. Myśle ze dla bobasa tez bedzie super. Najpierw do karmienia a pózniej będę mogła go w nim układać, zeby nie zturlał sie z łóżka. A najbardzej mi odpowiada, ze pokrowiec jest na zamek i mogę go prac kiedy chce. A po ostatniej wizycie siostrzeńca, kiedy bardzo go sobie upodobał ( a Oski ma półtora roczku) pranie było konieczne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Musze koniecznie zakupić:)
 
Do góry