reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Jestem właśnie po rozmowie z moim managerem. Pozytywnie zaskoczona.
Probuje mi załatwić żebym mogla pracowac w domu, pomimo tego ze firma niechetna.
Wtedy moglabym wczesniej przestac przychodzic do pracy ale dluzej miec normalna wyplate.
Zobacze jak to wyjdzie. Byloby fajnie. Nie przepadam za praca w domu ale w tym wypadku mi to na reke.
Wspominal ze jak bede na maciezynskim I znajde czas to moglabym też pracowac w domu ale nad tym sie zastanowie bo chciałabym skoncentrowac sie na dziecku inie chciałabym stracic tej mozliwosci.
Tak czy siak oferta pracy w domu jest ważna na okolo dwa lata. Odkad zaczne
 
aniay super! praca z domu z brzuszkiem jest bardoz wygodna, przynajmniej ja sobie chwale : ) po macierzynskim tez przez jakis czas bede pracowac z domu, zeby moc karmic
widzisz, ten twoj szef jednak nie taki najgorszy :)
KIKI ja weszlam na str smyka, powybieralam kilka ubranek, ale chyb amaja jakis blad na stronie bo nie dalo sie wybrac rozmiaru. wiec odpuscilam..
 
Co do włosów, to po pierwszej ciąży leciały mi garściami. Piłam pokrzywę (pokrzywa na wszystko... :p) i robiłam wcierkę z kozieradki. Nie wiem które z nich pomogło, ale któreś pomogło. W tej ciąży też mi zaczęły lecieć, więc zaczełam z pokrzywą i teraz robię wcierkę. Pokrzywę piłam miesiąc, teraz robię przerwę. Włosy lecą wciąż ale nie dużo, tak zwyczajnie jak zawsze.
 
Hej dziewczyny! Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków, jesteście kochane, nawet nie macie pojęcia ile daje takie duchowe wsparcie:)

Ja już po badanku. Wszystkie parametry w normie. Dzidzia rośnie, waga 363g. Pan doktor powiedział, że między nogami widzi hamburgera, więc wygląda na dziewczynkę :) Miałam również mierzoną szyjkę przez brzuch i dopochwowo, 49mm i wszystko ładnie pozamykane, więc nie powinno być z tym problemu.

A to moja dzidzia:
Dzidzi.jpg
 

Załączniki

  • Dzidzi.jpg
    Dzidzi.jpg
    41,2 KB · Wyświetleń: 288
Gratuluję :-)
A ja pierwszy dzień mam skurcze. Tak że kilka. Wcześniej był czasem 1 dziennie a dziś już miałam 3. W końcu czuję że jestem w ciąży. :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków, jesteście kochane, nawet nie macie pojęcia ile daje takie duchowe wsparcie:)

Ja już po badanku. Wszystkie parametry w normie. Dzidzia rośnie, waga 363g. Pan doktor powiedział, że między nogami widzi hamburgera, więc wygląda na dziewczynkę :) Miałam również mierzoną szyjkę przez brzuch i dopochwowo, 49mm i wszystko ładnie pozamykane, więc nie powinno być z tym problemu.

A to moja dzidzia:
Zobacz załącznik 773329
Gratulacje:)
 
Gratuluje zdrowych maluszkow, oby tak dalej. Chyba ze to juz ostatnie polowkowe na styczniowkach?
Teraz z górki byle do porodu ;)

@Czoperka co na kurzajki bo ty sie znasz na roznych codach. Wymrazanie nie pomaga chemia też. Lekarz podpowiedzial tasme klejaca, taka srebrna przykleic (o_o) podobno niektorym pomaga.
A Wogole to oni u dzieci kurzajek nie lecza bo skora jeszcze za wrazliwa.
@Ola0590 ja miałam jeden dzień na poczatku września ze miałam skurcz co tylko sie ruszyłam, kilka na godzine. Teraz kilka na dzien. Irytujace. ;)
 
reklama
Do góry