reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

@kolorowaMama ja bym zęba w życiu przy stanie zapalnym nie rwała juz nawet nie chodzi o znieczulenie. Plukaj duzo szałwia eludrilem jak masz w aptece i dotrwaj może zeby w Polsce isc do tego dentysty jakiegos porządnego. Rwane zęba to nie obcinanie wlosow tonpowazna sprawa tym bardziej w ciazy. Boli cie bardzo?
Oliwka gratuluje zdrowej dzidzi. A czemu masz miec CC?
 
reklama
olivka dobre wiesci. ale ta cc to zalecil Ci ze wzgl na to ze duze dziecko? bo na tym etapie to pewnie jeszcze trudno powiedziec jak bedzie za 3 mc
Bardziej na to ze urodzilam w 34tc i na to ze mam 150cm i mega brzuch i moge nie poradzic sobie z porodem.
@kolorowaMama
Wspolczuje tych zebow...

@Bridget Jones
Mi kobiety bylo zal ale uwazalam, ze sienie nadaje. Uczy do dzis. Widocznie sie nadaje zdaniem innych. Ja musze dbac o moje dziecko, bo jak nie ja to kto?

@olivka85
Rodzinna powiedziala, ze to nic groznego, ze duzo ciezarnych odczuwa takie swedzenie i ze mam to na nastepnej wizycie powiedziec gince, bo to pewnie "swiad ciezarnych"
Mogla chociaż dac skierowanie na morfologie z tym enzymem watrobowym czy jakos tak. Nic by sie jej nie stalo.
 
My juz w domku nareszcie
 

Załączniki

  • IMAG0689_1.jpg
    IMAG0689_1.jpg
    491,1 KB · Wyświetleń: 93
@Ola0590 to teściowa nie wie ze jestes w ciazy czy zwariowała do reszty? Kuzwa ziemniaki ci każe po polu zbierać? Nie ma bliższych w rodzinie? Nie przejmuj sie olej ja.
@kolorowaMama trzymaj sie. A za dentystę trzymam kciuki zeby nie bolało i poszło bezproblemowo i szybko.
Mnie cos w nocy brzuch bolał na środku spac nie mogłam. Zamówiłam sobie na Allegro wczoraj duzo pierdulek w stylu pieluszki tetrowe flanelowe ceratki podkłady do szpitala wkładki laktacyjne itp :) to juz pierwsze koty za ploty :)
U kogo zamawialaś? Bo też się przymierzam i szukam kogoś,kto ma wiele rzeczy,żeby było za jedną przesyłką.
 
reklama
Kiki no wlasnie niezawsze to co w sklepiej stacjonarnym to i na online, tak jest w H&M ...
Ale 20% niepowiem bo kusi[emoji4]
A powiedz do kiedy ta promocja?

Olivka to bedzie duza dzidzia[emoji4]

Shaer to za duzo niepowiedziala:/

Anulka gratuluje[emoji4]
 
Do góry