reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Hej, wpadam na momencik życzyć Wam miłego dnia i powodzenia na wizytach!

Ja jeszcze wyprawki nie kompletuję i trochę Wam zazdroszczę szału zakupowego, bo w zasadzie nie wiele potrzebuję. Poza tym musimy się trochę odbić finansowo :) Z przyjemnością za to oglądam Wasze łupy :D
 
I dentysty porażka stan zapalny jest dalej dziąsło opuchnięte i czerwone i zaproponował mi rwanie z tym ze bedzie bolało bo w stanie ropnym nie działa znieczulenie albo poczekać tydzien i płukać szałwia moze zejdzie :/ pierwsze słyszę zeby rwać zab w stanie ropnym, następna wizyta w piątek mam nadzieje, ze zejdzie bo nie wyobrażam sobie rwania w takim stanie [emoji15]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kiki serio?;)
Moze wozek kupie hiu szkoda ze niejestem dalej w ciazy!
Tylko online?

Askkka2 wiesz co kazala mi wykupic Clotrimazolum globulki one sa na recepte...
Ale mam dobra apteke co mi sprzedadza[emoji4]

HappyBabyMama mi wyjatkowo w tej ciazy leca wlosy ale normalnie a przewaznie w ciazy mialam z tym spokoj, ale szczerze niewiem co doradzic z tymi wlosami

Askl swietna fotka[emoji4]

KolorowaMama mega wspolczuje przezyc z tym zebem...brrr
 
@julia0903 no właśnie niby tak, a jak wchodze na ich strone to nie widzę, żeby było taniej, chyba, że dopiero w koszyku odejmuje te 20%. Albo promocja jest w sklepach stacjonarnych a na necie tylko to ze darmowa dostawa…Nie wiem w sumie.
 
@Shaer , zeby to jakas cholestaza nie byla. Daj znac co lekarz powiedzial.
@marlena nad hormonami nie zapanujesz. A tlumic emocji tez nie ma co. Chlop musi byc bardziej wyrozumialy dla Ciebie.
@kolorowaMama wspolczuje bardzo, oby bylo lepiej po tych plukankach.

Ja mialam rano wizyte. Szyjka twarda zamknieta, bobas ma o 11 dni wiecej niz potrzeba. Jesli dalej przyrost bedzie dosc gwaltowny to trzeba bedzie cos zaradzic. A na razie dal mi skierowanie na dodatkowe usg. Zbadal mnie jak zawsze powiedzial, ze macica jest juz bardzo wysoko, mam praktycznie pod cyckami. Wiec bedzie cc. A tak to ok. Troche fosforanow w moczu, wiec mam duzo pic, cukrzycy nie mam, na infekcje pimafucin pomogl, wiec tylko lactovaginal zostal.
 
@julia0903 no właśnie niby tak, a jak wchodze na ich strone to nie widzę, żeby było taniej, chyba, że dopiero w koszyku odejmuje te 20%. Albo promocja jest w sklepach stacjonarnych a na necie tylko to ze darmowa dostawa…Nie wiem w sumie.
Dokladnie tak jak mowisz. Na sklep online tylko dostawa za friko. Wiec lepiej isc do smyka osobiście.
 
olivka dobre wiesci. ale ta cc to zalecil Ci ze wzgl na to ze duze dziecko? bo na tym etapie to pewnie jeszcze trudno powiedziec jak bedzie za 3 mc
 
reklama
@kolorowaMama
Wspolczuje tych zebow...

@Bridget Jones
Mi kobiety bylo zal ale uwazalam, ze sienie nadaje. Uczy do dzis. Widocznie sie nadaje zdaniem innych. Ja musze dbac o moje dziecko, bo jak nie ja to kto?

@olivka85
Rodzinna powiedziala, ze to nic groznego, ze duzo ciezarnych odczuwa takie swedzenie i ze mam to na nastepnej wizycie powiedziec gince, bo to pewnie "swiad ciezarnych"
 
Do góry