reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

@MiMeMi zgadzam sie. U mnie sie duuuuuzo rzeczy nalozylo. W moim przypadku moj ex Wogole nie mial do mnie szacunku I niestety był strasznym tyranem emocjonalnym i generalnie mnie nie lubil, uwazal za glupia I brzydka I to nie w zartach i za grosz szacunku do mnie nie mial.
Ale prawda jest ze kazda osoba nie jest idealna I ma swoje wady z ktorymi dabsie zyc mimo wszystko trzeba mowic o rzeczach które nas rania, smuca, sprawiaja przykrosc bo tylko w ten sposób druga osoba może sie o tym dowiedziec.
 
reklama
Melduje sie po wizycie :)

Wszystko w normie, dzidzia ma idealne wymiary co do tygodnia i dnia w którym jestem [emoji7]

Krwiak duzo mniejszy takze napewno sie wchłonie :)

Mamy straszna wierci-pięte :p cudem była chwila bez fikołków [emoji7] widok nieziemski.

No i płeć ... Hmmm ciotki same zobaczcie [emoji16]
1472719336-gk42kx.jpeg


I jeszcze portrecik ;)

1472719363-cu5wvh.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
He he no super fotka!Gratulacje synusia:)
 
Kolorowa super fotka. Siurkow jak się patrzy.
Marlena mój na mnie mówi hipcia albo wielorybek ale wiem ze mówi to w zartach więc nie dostał za to jeszcze po głowie. Super ze z mieszkaniem macie jeszcze chwilę czasu.
Ja mam dziś zalany dzień. Rozpoczęcie roku za nami było ok. Jutro lekcje od 12 do 17 zobaczymy jak będzie. Mylam zaraz do fryzjera nadrobie was wieczorem[emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@MartynaM twoje dziecko w żłobku? Jakoś mi to umknęło. Czy dopiero teraz poszedł?

@aniay komunikacja jest bardzo ważna w związku. Nie oczekujmy od kogoś, że się sam domyśli. Nieraz trzeba powiedzieć wprost co czujemy itd. To prawda.
 
Normalnie udusze tego mojego. Pojechał tylko rowerem do sklepu po chleb, a po kwadransie dzwoni, że go chwilę nie będzie bo miał wypadek i się rozłączył. A ja tu od zmysłów odchodzę
 
@MartynaM twoje dziecko w żłobku? Jakoś mi to umknęło. Czy dopiero teraz poszedł?

@aniay komunikacja jest bardzo ważna w związku. Nie oczekujmy od kogoś, że się sam domyśli. Nieraz trzeba powiedzieć wprost co czujemy itd. To prawda.
tak chodzi do zlobka na kilka godzin dziennie od czerwca

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 167 cm i 74 kg prawie. Teraz
W ostatni dzien ciazy poprzedniej mialam 81 (z 68) szybko spadalam do 65 i z taka waga sie lubilam.
A potem utylam. U mnie dieta i cwiczenia nie daja wiele. Mam dosc rozbudowane miesnie i one szybko ladnue wychodza (moze procz brzusznych) ale rece nogi plecy klatka to miesiac i sa.
Dieta w moim przypadku tez niewiele daje.U mnie kluczem jest sen. Jak nie spie to tyje. w oczach.
A jak sie denerwuje nie spie. Mieszkanie z tesciami zawocowalo waga 5kg nizsza niz przed porodem. Dramat. Potem powoli powoli gubilam, do czasu powazniejszych problemow i od nowa.

Dziewczyny gratuluje Wam wizyt chlopcow dziewczynek i niech rosna zdrowo. Ja dzie walcze z cisnieniem. Jestem polprzytomna.

Chyba nasza liste mamusiek trzeba pouzupelniac!
 
reklama
Uff na szczęście jest tylko poobijany, ale nic poważnego mu się nie stało, chociaż zderzył się z samochodem. Właśnie jesteśmy u lekarza
 
Do góry