reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Dzień dobry kochane! Ja już po wizycie u ginekologa. Szybka wizyta, z dzidzia wszytsko dobrze. Slyszlam serduszko, było szybkie usg ale o plci nic nie powiedział... Dostałam skierowanie na połówkowe usg w ramach lux med. Na 5 września jestem zarejestrowana już prywatnie, ale zastanawiam sie czy nie skorzystać rownież z darmowego usg w lux med i pójść tydzień wcześniej [emoji39] co sądzicie, mozna tak w ogóle ?

Lekarz tez mnie troche nastraszył dzis porodem naturalnym, ze jestem tak zbudowana,ze mam trudne wejście i wyjście i mogą byc utrudnienia. Jakiejś ćwiczenia rozluzniajace polecał mi robić [emoji52] zaczęłam sie stresować teraz...
Lekarz tez polecił już rozejrzeć sie za szkoła rodzenia, będziecie sie zapisywać? Jak tak to kiedy? Albo jeżeli chodziliście we wcześniejszych ciążach to kiedy?

Co do zadyszek, to tez mam. Jak idę i np rozmawiałam to muszę złapać większy oddech po chwili [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry.
Wczoraj byliśmy u teściów, żeby mały ich sobie przypomniał, bo w sobotę zostaje u nich na noc a my idziemy na imprezę do znajomych.
Prenatalne to połówkowe ;) prenatalne badania robi się trzy razy- w każdym trymestrze, a w drugim nazywają się połówkowe, bo są w okolicy 20tc. Czyli równo w środku.
My w pierwszej ciąży chodziliśmy na szkołę rodzenia i bardzo sobie chwalę. Zajęcia miałam w końcówce drugiego trymestru.
Miłego dnia
 
Wydaje mi sie ze nie da sie kochac dwojki dzieci jednakowo. Inaczej kocha sie pierwsze dziecko a inaczej drugie i nie ma w tym nic złego. mozna kochac je tak samo mocno i wazne zeby im o tym mowic ale wydaje mi sie ze nie da rady zrobic tak zeby wszyscy czuli sie zadowoleni. Jestesmy tylko ludzmi.
Może nie przechodzilam przez to dokładnie ale oliwia czula sie zazdroosna o Adama, i zarzucila mi ze kocham go bardziej. Po wielu rozmowach doszlismy obie do wniosku ze po prostu innej osobie okazuje sie uczucia inaczej. Kocham ich Oboje najbardziej na swiecie I tak samo bede kochala kolejne dziecko.
 
Marcje ja bym poszla na obydwa polokowe ; ) W pierwszej ciazy tez mialam pakiet w luxmedzie I tam zaliczalam wszytskie badania I usg, a dodatkowo chodzilam prywatnie do gina I na usg z prawdziwego zdarzenia, bo jednak w Luxmedzie sprzet jest sredni.
Teraz nie wariuje bo to druga ciaza, poza tym nie mam juz takiej mozliwosci, chodze tylko do mojej lek prywatnie I tam robie u niej usg, ale sprzet ma dobry.
Z tym Twoim lekarzem to moze I dobrze ze Cie uprzedzil ze moze byc klopot przy porodzie sn bo chociaz bedziesz psychicznie nastawiona juz jesli mialo by sie skonczyc w ostatniej chwili cesarka
 
Askl bo właśnie połówkowe to inaczej prenatalne to jak nie bedziesz miała połówkowego? Cos cie ta lekarka w konia robi albo nazwy myli :) Ja tez mocz dopiero drugi raz mam zrobic także spokojnie nie jestes sama :)
Ja się wybieram do szkoły rodzenia ok 7 mca ciazy
 
Witajcie moje stycznióweczki :)
@asiz ja mialam rogala w poprzedniej ciąży, na prawdę super sprawa :) bez niego chyba bym się nie wysypiała w ogóle. Muszę go już chyba wyjąć z szafy bo już trochę niewygodnie mi się śpi :p
@Marcje ja nie chodziłam do szkoły rodzenia i teraz też się nie wybieram. Ostatnio chyba dziewczyny pisały kiedy najlepiej iść.
Ja to już mam wyrzuty sumienia, że nie będę poświęcała synkowi tyle uwagi co teraz. Że będzie się czuł odrzucony :/ już wiem że bardzo przeżyje mój pobyt w szpitalu, zresztą ja też.
U nas dzisiaj pochmurno i deszcz pada ale ubrani w kalosze i płaszcze przeciwdeszczowe biegamy z synkiem po podwórku ;)
 
reklama
A propo brzucha to mój wygląda aktualnie tak , jestem dokładnie 16t2d. Ale szczerze co do płci jeśli faktycznie znowu u mnie chłopiec to dużo dużo gorzej się czuję w tej ciąży niż w pierwszej strasznie jestem nerwowa z byle powodu bym ryczala a będąc 3 lata temu w ciąży nie odczuwalam tego może dlatego że miałam dużo wolnego czasu nie pracowałam nie miałam dziecka, a teraz praca dziecko...
 

Załączniki

  • P_20160809_111318.jpg
    P_20160809_111318.jpg
    911,6 KB · Wyświetleń: 107
Do góry