reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Bridget ogory chyba tak dzialaja. chociaz nie wiem bo nigdy nie zjadlam czterech na raz ;)

malena foto pamiatkowe
Ja z dzisiejszego usg nie mam zadnego ladnego bo sie na nas dziecko wypielo i nie chciala zaprezentowac ani buzi ani co ma miedzy nozkami :) Ale za dwa tyg bede w Pl na chwile to pojde jeszcze na usg i moze bedzie lepie

dziecko spi, meza nie ma, wkoncu po calym dniu mozna odpoczac..
 
reklama
Kolorowa daj znać jak się masz,mam nadzieje ze to tylko osłabienie.
Ja za to mam biegunke jak jasny pieron.Miała któraś z Was też? Bo zastanawiam się czy to normalne...

Ja miewam biegunki. Za każdym razem mam stracha, ale przed ciaza cierpialam na nadwrazliwe jelita wiec tlumacze sobie ze to to. Po takiej akcji poprawiam flore jelitowa probiotykami.

Mi sie rzucila druga Fala mdlosci, I to konkretna, do tego kolega w pracy na antybiotyku, moj duży I maly skarb zaczynaja narzekac ze czuja sie coraz gorzej a ja zaczynam pociagac nosem, mam nadzieje ze organizm zawalczy bo cytryna a tymbardziej czosnek czy imbir odpadaja na moj zoladek.
Do tego musze aspiryne brać I mnie zoladek po miej jeszcze gorzej boli.
KolorowaMama trzymam kciuki zeby bylo dobrze.
 
reklama
HappyBabyMama nic mi nie dał na to przeziębienie tylko powiedział żeby leczyć się naturalnie czyli miód lipa itd. A jak już coś boli mocno to paracetamol brać. Ale teraz jest już lepiej jak rano wiec nie jest źle. :)
 
Do góry