reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

kiki ja wstaje o podobnej godzinie ~6:00 . tyle ze ostatnio chodze spac już o 20:00 i to nie jest za fajne :( . a dziś w nocy ok 1.00 się przebudziłam z ogromnym głodem, zapelnilam zoladek woda i ledwie się powstrzymałam aby nie spalaszowac lodówki:rofl:

mam tez wrazenie ze pęcherz mi się skurczyl. lece siusiu z ogromnym poczuciem przepełnienia a tam tylko trochę siuskow:oo:
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Ja dziś chyba umieram. Od wczoraj jakieś przeziębienie mnie złapało. I tak się dzisiaj źle czuje że zaliczyłam rano pierwsze w ciąży spotkanie z muszlą. Martwię się czy to przeziębienie nie zaszkodzi maluszkowi. Ale na całe szczęście wzięło mnie w odpowiednim czasie bo dziś wizyta u gina.
 
Ja też wstaje codziennie o 6 i juz spac nie mogę i sie przewalam po łożku do 9 jak teraz :)
Ja jakiś czas temu byłam przeziębiona i strasznie ale to strasznie bolało mnie gardło. Wyleczyłam sie bez jednej nawet tabletki. Coprawda trochę to trwało ale sie udało. Leczyłam sie miodem mlekiem czosnkiem sokiem z cebuli i sokiem z czarnego bzu. Płukanki gardła do tego i leżenie. Przeziębienie nie jest groźne dla maluszka, gorączka juz niestety moze byc niebezpieczna. Dobrze że masz dzis wizytę.
Oprocz słabości nie mam nadal objawów. Nawet mnie brzuch nie boli :( zaczynam sie martwić. A lekarz dopiero 12.07 Ahhh oszaleje
 
reklama
Dziewczyny jestem już po !

Wszystko jest w porządku czyli to był alarm tylko przez moją gine poprostu zły sprzęt i nie było dokładnie widac co to jest.
Na szczescie moje dzieciatko bardzo dobrze sie czuje ale na badaniu chyba sie obraziło bo sie dupka odworcilo do nas.. jeszcze lekarz do niego nosz co za pieron sie dupa odwrocil i tak zaczelam sie smiac ze reszta badania poszla juz dobrze ...

Mam bardzo mały procent ze dzidzia bedzie chora czy cos ... na razie jest okazem zdrowia :)
Jak na 13 tydzien dzidzia ma 7 cm :) jest kochana i pierwszy raz usłyszalam dzisiaj serduszko az mi lezka w oku stanela :*
Super, ze wszystko dobrze:happy:
marlena bardzo się ciesze z dobrych wiadomości. moja lekarz prowadzaca tez mi kiedyś stracha napedzila. na początku o tym pisałam jak do was dolaczylam, nie wiem czy pamiętacie. mój lekarz usmiercil mi dzidziusia i wyslal na łyżeczkowanie...

nutka a co do podwiązania jajnikow to oni już tego nie robia. moja kuzynka ledwie przezyla 3 ciaze i cesarkie i prosila o podwiązanie (lekarz jej powiedział ze czwartej ciąży nie przezyje) podczas cc i niestety jej odmowiono. przepisy się zmienily i to jest zabronione. przynajmniej było 4 lata temu.

jeśli chodzi o moje samopoczucie to jest o 100% lepiej. od tygodnia przyjmuje euthyrox i przeszlo mi staszne zmeczenie, wrocily sily .mdlosci nie mam już 2 tydzień :) jutro zaczyna mi się 13tydzien i 0dni.

co do wozkow tez bym obstawiala osobny watek. wczoraj bylam w smyku i ogladalam pojazdy czterokołowe. zachwyciłam się adamexem . wydawal mi się wygodny i był ladny. jestem ciekawa co sadzicie o spacerówkach tej firmy bo ja się w ogóle nie znam które sa wygodne dla dzieci.
Widzialam tego adamexa w sklepie tez mi sie spodobal pajero alu najlzejszy z tego typu pojazdow. Cena 3w1 od 1400 do 1700 w zależności od sklepu
Witajcie dziewczyny. Ja dziś chyba umieram. Od wczoraj jakieś przeziębienie mnie złapało. I tak się dzisiaj źle czuje że zaliczyłam rano pierwsze w ciąży spotkanie z muszlą. Martwię się czy to przeziębienie nie zaszkodzi maluszkowi. Ale na całe szczęście wzięło mnie w odpowiednim czasie bo dziś wizyta u gina.
Walnij sobie mikstrurke ciepla woda cytryna imbir miod czosnek 3 x dziennie i bedziesz zyc:happy:

Jak moj maz wstaje o 3 to juz mam jak w banku ze do rana nie zasne, a jak wstaje o 6 to tak do 5 spie. Ale w weekend o 4 sie budzilam. W poprzedniej ciazy mialam tak samo.
 
Do góry