reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
No Marlena takie dobre wieści ze aż czytałam dwa razy,super ze wszystko ok.Nie wiem co Ci lekarze mają w głowach,każdy co innego mówi. Po co Cię ta baba na taki stres narażala to ja nie wiem.W każdym razie dobrze ze akurat miałaś szybko wizytę u innego lekarza.
Co do umowy to powiedziałabym tak jak weronika87 napisała.
 
Super, że wszystkie wizyty udane :)
Marlena strasznie się cieszę, że z maluszkiem wszystko w porządku :) teraz możesz odetchnąć i cieszyć się ciąża :) a co do brzucha to nie masz się czym martwić bo z tego co pamiętam to jesteś szczuplutka więc to normalne :) w pierwszej ciąży brzuszek uwidocznił mi się dopiero pod koniec 5 miesiąca, a i t
 
Dziewczyny jestem już po !

Wszystko jest w porządku czyli to był alarm tylko przez moją gine poprostu zły sprzęt i nie było dokładnie widac co to jest.
Na szczescie moje dzieciatko bardzo dobrze sie czuje ale na badaniu chyba sie obraziło bo sie dupka odworcilo do nas.. jeszcze lekarz do niego nosz co za pieron sie dupa odwrocil i tak zaczelam sie smiac ze reszta badania poszla juz dobrze ...

Mam bardzo mały procent ze dzidzia bedzie chora czy cos ... na razie jest okazem zdrowia :)
Jak na 13 tydzien dzidzia ma 7 cm :) jest kochana i pierwszy raz usłyszalam dzisiaj serduszko az mi lezka w oku stanela :*
Super!nie potrzebnie tyle strachu sie najadlas.I tak jak pisalysmy ze trzeba na dwa razy sluchac tych lekarzy I zawsze takie przypadki konsultowac zawsze z innymi.ja bym ta lekarke udusila za takie przeżycia;)
 
@marlena:) super! Cieszę sie bardzo. Prosze Cie zmień lekarza bo cie ra baba wykończy! Po co te nerwy i stres był. Dobrze ze na wyrost ale znajdź lepiej kogoś poważniejszego bo ta twoja gin cie tylko straszy. Nie była pewna to mogła zrobić dodatkowe badania a nie straszy młoda dziewczynę.
Ugotowałam dzis swoja ulubiona zupe brokułową- śmierdziała mi tak ze wylądowała przed chwila w kibelku :)
Jestem za otwarciem osobnego watka o wózkach i porodach ;)
 
Ostatnia edycja:
Danutka ten wózek roan marita wygląda bardzo fajnie tak oldschoolowo i romantycznie. Jakby wszystkie mamy miały takie wózki to byłby piękny widok na ulicach:)Ciekawa jestem jak na co dzień spisuje się taki wózek bo chyba duży jest ale z drugiej strony dobrze amortyzuje.
Co do wątku o wózkach i zakupach to popieram,to akurat śmiało może być w oddzielnym:)
 
o waw, Marlena strasznie sie ciesze, ze wizyta udana i pozytywne wiadomosci,

Ela ciesze sie, ze Twoja wizyta dobrze, ufff i ni wiem kogo pominelam

i ostatnio czuje sie jakbym miala jajecznice z mozgu, czy kts u nas na grupie uzyl tego porownania??? nie pamietam, dzis caly dzien na nogach, brzuch boli troszke, tak mi "napecznial" jakbym byla w 6 mcu ciazy, mam nadzieje, ze usne wczesnie i odespie, jutro siedzimy w domu, musze odsapnac
 
reklama
Do góry