reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

widze, ze powstaja nowe watki, boszz, nie ogarniam, jakos automatycznie wchodze na ten glowny, nasz
mam pytanie co z watkiem zamknietym, czy bedziecie/my tylko tam pisac?? podzielimy sie?? czy jak??
 
reklama
Marlena super ze wszystko super.Nie zamykajcie Wątku bo naprawe tu jest ok i uwielbiam tu zaglondac.
Natalijka my mamy zamiar jechać 4 lipca bo mąż ma wtedy urlop.
Dziewczyny ja tak sobie mysle ze kiedys ktos mi mówił ze przy 3 cc podwiązują jajniki i ja chyba sie zdecyduje .Ta pani doktor do której chodze pracuje w szpitalu i pradopodobnie ona mi bedzie robic cc wiec sie na nastepnej wizycie musze zapytac .
Maryqska widzimy widzimy opis uroczy ja tez musze sobie taki zrobic ale jakos niemogę tego ogarnąć..
 
marlena bardzo się ciesze z dobrych wiadomości. moja lekarz prowadzaca tez mi kiedyś stracha napedzila. na początku o tym pisałam jak do was dolaczylam, nie wiem czy pamiętacie. mój lekarz usmiercil mi dzidziusia i wyslal na łyżeczkowanie...

nutka a co do podwiązania jajnikow to oni już tego nie robia. moja kuzynka ledwie przezyla 3 ciaze i cesarkie i prosila o podwiązanie (lekarz jej powiedział ze czwartej ciąży nie przezyje) podczas cc i niestety jej odmowiono. przepisy się zmienily i to jest zabronione. przynajmniej było 4 lata temu.

jeśli chodzi o moje samopoczucie to jest o 100% lepiej. od tygodnia przyjmuje euthyrox i przeszlo mi staszne zmeczenie, wrocily sily .mdlosci nie mam już 2 tydzień :) jutro zaczyna mi się 13tydzien i 0dni.

co do wozkow tez bym obstawiala osobny watek. wczoraj bylam w smyku i ogladalam pojazdy czterokołowe. zachwyciłam się adamexem . wydawal mi się wygodny i był ladny. jestem ciekawa co sadzicie o spacerówkach tej firmy bo ja się w ogóle nie znam które sa wygodne dla dzieci.
 
Hej ho,

Założyłam wątek wózkowy :) więc doświadczone mamcie chwalcie się jak macie / miałyście wózki i co Wam się najbardziej sprawdziło, a świeże mamcie pytajcie o wszystko :)

Marlena, uff ... cieszę się że wszystko w porządku.
 
reklama
Ja też budzę się wcześnie..W zasadzie codziennie od 6 już leżę i patrzę w sufit. Pamiętam, że tak samo było w pierwszej ciąży i mam taką uknutą teorię, że pewnie organizm już na etapie ciąży przygotowuje nas do nieprzespanych nocy ;)

Wczoraj miałam dziewczyny bardzo dobry dzień! Przede wszystkim pierwszy raz od chyba 3 tygodni odwiozłam synka do szkoły, bo poczułam się na siłach, później sporo popracowałam i potem pojechałam na show na koniec roku szkolnego :) Najlepsze było jak sobie w trakcie przedstawienia wyciągnęłam kanapkę i jadłam hehe Cały czas muszę coś podjadać, żeby nie czuć się słabo. Jak na ostatnie czasy to mega aktywność wczoraj wykazałam :p
Ciekawe jak będzie dzisiaj :)

Któraś ma dziś wizytę? Jeśli tak to kciukasy trzymam! Miłego dzionka.
 
Do góry