reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Ja mam 2 psy i obe tez moga miec rozne choroby i pasozyty. Wystarczy je odrobaczac co 3 miesiace i muc rece jak ma sie do czynienia z kupa :)
Moja Megus jeszcze nosi pampersy w domu bo uczy sie kontroli na robieniem kupy.


9tc [emoji7]
 
reklama
Wiecie ja w pierwszej ciazy poprosiłam o badanie na toxo i nie zrobili
I teraz zapomniałam zapytać ale przy następnej wizycie poproszę
Ufff dla mnie to stres tez
Mamy kota ale wiem, ze to moze rownież być z i nich rzeczy
Maz od początku zajął sie kuweta
Wiec ja nawet nie podchodzę
W pierwszej ciazy jak go nie było to zakładałam rękawiczki i maskę na buzie i tak wyciągałam
Ktoś mi powiedział, ze ten pył ze żwirku uważać
Ile w tym prawdy nadal nie wiem??!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paraplu tak też myślałam. My mamy młode kotki i tak pomyślałam żeby kupić taki zestaw dla kotów żeby nauczyły się załatwiać swoje potrzeby wprost do wc więc z tym już by nie było problemu.
A moi rodzice to tacy właśnie trochę starej daty dlatego może tak gadają. Ale wkurza mnie to że nie rozumieją właśnie tego ze zwierzęta to tez domownicy a nie pierwszy lepszy kot.
Ucałowałam Pusię i Czarusia. ;) również przesyłają buziaki. :D
 
reklama
no właśnie ja jestem z warszawy ...ale jak patrzyłam ceny np. w szpitalu praskim to bez 3 badań których nie mogłam znaleźć wychodzi 210zł. w niektórych laboratoriach jak np. w szpitalu bródnowskim mają jakieś pakiety, że jest taniej. A niestety to lekarza gin na nfz ciężko się dostać....jakieś kosmiczne terminy...i powiem wam, że ja sama płacę za siebie Zus i tylko złość człowieka bierze, że takie pieniądze idą, a za wszystko i tak trzeba płacić jak chcesz normalnie się leczyć lub być w odpowiednim czasie pod opieką lekarza.
Jak jestes z wawy to idz do przychodni na abrahama 16 tam jest dwoch ginow Rutkowski do ktorego nie ma zapisow idziesz z biegu i wchodzisz tego dnia i Adamski do ktorego czeka sie od 3 dni do max tygodnia zalezy kiedy chcesz miec wizyte.

KolorowaMama dużo szczęścia i miłości. :*
A jeżeli chodzi właśnie o to toxo to macie koty?
Bo ja mam 2, nie wychodzące. I z wyników wyszło że nigdy nie przechodziłam i aktualnie jestem zdrowa.
I najgorsze że rodzice mi trują że mam się ich pozbyć a tego nie chce.
Co o tym sądzicie?
Przede wszystkim z kotami chodzi o to ze jak jedza surowe miesa to w ich odchodach pozniej moga byc pasozyty dlatego trzeba zakladac rekawiczki. Ja mialam w poprzedniej ciazy dwa koty, sprzatalam im i jakos zyje i moj syn tez. Teraz mam jednego i tez mu sprzatam w rekawiczkach zawsze potem myje rece, ale to akurat trzeba robic za kazdym razem. Nigdy kota bym sie nie pozbyla z powodu ciazy. To jakis mit z epoki kamienia lupanego. A tokso mozna miec od surowych mies, owocow morza, niemytych owocow warzyw itd.
 
Do góry