reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
MiMeMi ja też się nie dziwię ze można pracować w ciaży,ja w poprzedniej poszłam na L4 dwa tygodnie przed porodem.natomiast moja praca jest taka ze siedzę głównie przed komputerem i mam fajnego pracodawcę. Natomiast nie wyobrażam sobie stojącej pracy w ciąży albo pracy na kuchni jak się ma mdłości.W czwartek byłam w urzędzie i stałam w kolejce 20 min i myślałam że zemdleje,aż się ludzie zaczęli odsuwac żeby mi miejsce zrobić bo wachlowalam się teczka i jakas babka podeszła i spytała czy wszystko ok.także pracy stojącej sobie nie wyobrażam.
 
Ja tez mam prace siedzaca, przed komputerem, szefa bardzo ok, ale jednak od wrzesnia juz planuje isc na l4 bo mam do pracy daleko:(
Podroz autobusem w jedna strone zajmuje mi 50 minut i jeszcze kawalek na nogach wiec sobie nie wyobrazam jak sie zaczna deszcze i mrozy marznac na przystankach. Poszla bym juz ale organizujemy teraz 2 duze imprezy miejskie w lipcu i sierpniu i nie chce ich z tyn zostawiac :) Mam nadzieje ze dam rade i na tych imprezach tez nie padne :D
Z tym ze ja pozniej po czesci bede mogla i tak wykonywac swoje obowiazki z domu;)
 
Hej kochane podczytuje was dzis ale mam dzien zakręcony no dzis mój całkiem super trzeźwy wieczor panieński a za tydzien koniec wolności [emoji23] straszą córka juz u babci ja pojechałam na pyszny obiadek z moim B a teraz odpoczywam i za 2h bede sie zbierac.

Kupiłam dzis bransoletki przeciw mdloscia ale nie czuje żadnej zmiany :/ takze chyba kolejny kicz ;/


Udanej soboty [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ! Tyle piszecie, że ciężko za wami nadążyć :laugh2:
Co do tematu farbowania włosów to ja słyszałam wersję, że może wyjść inny kolor niż zamierzony :rofl:
Co do l4 to narazie nie chciałabym się wybierać ale prawdopodobne, że niedługo będę zmuszona... W tą pogodę na kuchni jest jak w saunie, a przed nami jeszcze lato... I mimo że teraz przystopowalam z godzinami to czuję się i tak jakbym pracowała po 12h. A druga sprawa że przy smazeniu potraw potrafią dopaść mnie mdłości... Ale powiem wam, że przy dłuższym przebywaniu w pozycji siedzącej zaczyna mnie ciągnąć brzuch więc nie wiem czy prędzej przy pracy biurowej nie poszłabym na l4 :p
A my dzisiaj byliśmy na pikniku rodzinnym w przedszkolu... Jak wróciliśmy to przespałam całe 3 godziny :biggrin2: wykończyła mnie impreza :tak:
 
Ja od początku ciąży jestem na zwolnieniu lekarskim. Niestety pracowałam tylko w nocy i to po 12h. Teraz przynajmniej mam więcej czasu dla siebie, męża i synka.

Jak jest taka możliwość to trzeba korzystać :)
 
Ja od początku ciąży jestem na zwolnieniu lekarskim. Niestety pracowałam tylko w nocy i to po 12h. Teraz przynajmniej mam więcej czasu dla siebie, męża i synka.

Jak jest taka możliwość to trzeba korzystać :)
Pewnie,że tak[emoji4] ja też dostałam już l4. Pracuje w szpitalu i nie widzę siebie przy tylu bateriach,wirusami itp. Wolę nie ryzykować.
Odebrałam wyniki z moczu, wyszły bakterie... Pewnie wyląduje na antybiotyku... [emoji26] a wizyta dopiero za trzy tygodnie...

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trochę mnie tu nie było.
W piątek zaliczyłam pierwszą wizytę u położnej, nawet fajna. Nastepna wizyta za 8 tygodni. Teraz czekam na list ze szpitala z terminem usg, pewnie za jakiś miesiąc.
Co do farbowania włosów, to wyszły mi w pierwszej ciąży zielone jak rozjaśniałam.
U mnie różnica wieku miedzy dziećmi bedzie 13 i 5 lat.
Życzę miłej niedzieli.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
powiedzcie mi czy macie mdlosci wieczorem??rano zadziej, ale wieczoremmnie dopada, ja pracuje popoludniami do 23 i w czasie pracy mnie mdli, nie mam czasu jesc, wiec cos przegryzam i lepiej

a co do farbowania, hmmmm sama nie wiem
nie jestem przesadna, ale zas kontakt farby ze skora??
teraz chyba sobie sama zafarbuje a jak bedzie dobrze to pojde do fryzjera
 
Do góry