reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Lui a kiedy masz kolejna wizytę? ? Tylko niech ci nie robi znów usg przez powłoki brzuszne bo znów wyjdzie coś dziwnie

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom

Dopiero 10 czerwca, a ja już siedzę jak na szpilkach. Z tych nerwów schudłam 1 kg. W nocy mi się śniło, że krwotoku dostałam..

Od ostatniej miesiączki wychodzi mi dzisiaj 7t i 1d. A według usg 6t i 1d. Beta ponad 12 000..

Już chyba musi być coś widać?
 
HappyBabyMama mam 6t1d

Aniay dobre wiesci przynosisz[emoji4]

Lui wiem ze ciezko teraz tak czekac ale wizyta 10 rozjasni wszystkie watpliwosci[emoji4] bedzie dobrze[emoji4]
Przy tej becie napewno cos wiecej widac[emoji4]
 
Jej ja w pierwsze ciazy strasznie wymiotowałam
Teraz czasem i mam mega zgagę
Jak nie mam żadnych objawów to sie zastanawiam czy wszystko jest dobrze
Ja pije kawe, uwielbiam, w pierwszej ciazy strasznie mnie odrzuciło od niej, nawet jak poczułam zapach to juz ladowalam w ubikacji
Jutro bede miec 6t 2 d i usg
Myślicie ze bedzie juz cos widac ??
Odliczam godziny


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jej ja w pierwsze ciazy strasznie wymiotowałam
Teraz czasem i mam mega zgagę
Jak nie mam żadnych objawów to sie zastanawiam czy wszystko jest dobrze
Ja pije kawe, uwielbiam, w pierwszej ciazy strasznie mnie odrzuciło od niej, nawet jak poczułam zapach to juz ladowalam w ubikacji
Jutro bede miec 6t 2 d i usg
Myślicie ze bedzie juz cos widac ??
Odliczam godziny


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to ja też jak nic mi nie było marudziłam:) teraz mi słabo też źle:) fajnie ze już masz 6t. Mi dzis obliczyła ze 5t4d a ja myślałam ze mam 7 t. Nie rozumiem tych obliczeń. Moze to wiek zarodka nie ciazy- nie wiem. U ciebie na pewno bedzie widać zarodek a moze nawet serduszko. Powodzenia :)
 
reklama
To podobnie jak ja masz ja mam 5t6d według kalkulatora a do lekarza dopiero ode 22 czerwca na 1 wizytę mam nadzieje ze będzie dobrze a i rocznik ten sam też jesteśmy

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
No tak ten sam rocznik cZyli pewnie jak ja chcialas zdarzyć przed 30-stką:) ja bede miała dzidziusia prawie na 30 urodziny bo jestem z początka lutego :) lepszego prezentu nie mogłam sobie sprawić:) trzymam kciuki zeby wszystko u ciebie było dobrze i żebyśmy dotrwały do stycznia bez problemów:) ja mam termin mniej wiecej 26.01.17r. A ty?
 
Do góry