reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Ja według kalendarza tez na 26 stycznia ostatnia om miałam 21 kwietnia I tak jak mówisz przed 30 zdążymy aczkolwiek ja zawsze chciałam mieć to 3 po 33 roku życia ale życie zweryfikowało samo i będzie przed 30

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
To mamy identycznie bo ja tez @ 21.04.16:) no super że masz trójkę ja też bym tak chciała tylko trochę pozno zaczęłam, ale wszystko przede mną :) napisz proszę jak u lekarza. Czy widziałaś serduszko i jak ci wyliczy tydzień.
 
reklama
Ja nie byłam u lekarza jeszcze jest to moja w sumie 4 ciąża pierwsza obumarła w 12/13 tyg wiec wychodzę z założenia im później tym mniej będę się przejmować. Bo jak wcześnie się idzie to tak jak niektórzy piszą nie widać zarodka albo serce nie bije ja nie chce się tym stresować co ma być to będzie I idę dopiero 22 czerwca czyli za ponad 2 tyg

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej dziewczyny!

Witam nowe mamuśki!
Gratulacje dla tych mam, które mają już pierwsze wizyty za sobą i widziały upragniony zarodek :happy:

Ja ostatnio mniej się odzywam, ponieważ w pracy nie mam kiedy a wieczorem usypiam po przysłowiowej dobranocce :-p:laugh2:
Ale czytam was w miarę na bieżąco...

Któraś z was pytała o mamy z Warszawy i do którego gina ...ja chodzę do dr Ilony Guzińskiej na bolesławickiej. na razie dwie wizyty, więc wielkiej opinii nie mogę napisać, ale jest ok.
 
Maryqska u mnie 6t 1d bylo juz serduszko , wiec napewno bedzie cos widac[emoji4]
To mily prezent dostaliscie![emoji4]
Moja corka ma juz 6 lat roznica spora jesli dane bedzie mi donosic...staralismy sie od 3lat

HappyBabyMama ja mam termin na 24 stycznia
 
Dziewczyny, słyszałyście coś o nieregularnym pęcherzyku ciążowym?
To się jakoś wyprostuje z wiekiem ciąży, czy co? :p
 
@maryqska Przede wszystkim gratulacje !! Będzie dobrze,nie martw się :)
Przepisali coś na hemoroidy ? ja mam od dawna ten problem i jak zaszłam w ciąże odstawiłam wszelkie maści i czopki,bo nie wiem czy można, a wizytę u proktologa dopiero pod koniec czerwca
 
reklama
U mnie też będzie 6 i 5 lat na całe szczęście szwagierka ma termin na grudzień wiec dzieci będą w podobnym wieku i będą razem się chować bo blisko mieszkamy i nie muszę się denerwować ze dziecko będzie jak jednak samo się bawiło [emoji1]

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry