reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Teraz to już nic nie zrobię. Muszę siedzieć cierpliwie na tyłku i czekać do poniedziałku.

Lekarz kazał mi jeszcze betę zrobić. Czy to coś da teraz?
 
reklama
Lui mozesz zrobic jesli chcesz pokaze ona przyrost, czy na dany tydzien jest odpowiednia ...ale czy to bedzie wyznacznik serduszka to i tak ciezko bedzie ocenic jak na moje....
 
No ale jak beta będzie prawidłowo przyrastać to chyba znak, że ciąża rozwija się prawidłowo?
 
Lui to bys musiala zrobic dzis bete i w poniedzialek...wtedy przyrost prawidlowy Ciebie uspokoi[emoji4]
No chyba ze od rana masz juz wizyte
 
Lui spokojnie mi w ciąży z synkiem serduszko pokazało'się dopiero w 8tc dopiero na trzecim usg. Co się na'denerwowałam to moje hehe, ale wszystko było dobrze tak więc głowa do góry i powtórz usg za kilka dni. Napisz mi jeszcze proszę jaka kreska ci wyszła na teście? Bo jeśli słaba to faktycznie ovu mogła się przesunąć i ciąża być młodsza o kilka dni.

ja mam lekkie pobolewania i ciągniecie w brzuchu i czuje się jakbym miała dostać@ i już się denerwuje. Trzecia ciąża, człowiek już tyle przeszedł i wie już to wyglądali i jakie objawy są ale się dalej denerwuje jak przy pierwszej.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)

Czy wy tez macie nieprzespane noce ? Całą noc sniły mi się głupoty.. nudności mnie dzisiaj obudziły albo było mi za gorąco chociaż w mieszkaniu mam 20 stopni tylko :/

Co do brzuszka to na szczęście u mnie jeszcze nic nie widać dopinam się do spodni wszystkich jak na razie i pozwalam sobie na bluzki z odkrytym brzuszkiem dopoki moge i się w nie mieszcze .. Mam nadzieje ze szybko brzuch mi nie urośnie i że wgl po mnie nie będzie widać ale w co bardzo wątpie bo tez jestem wagi piórkowej...


Miałabym ochotę pojechać gdzieś w weekend na świeże powietrze ale niestety praca ..
 
mi też w nocy było okropnie2 duszno ale też miałam ciśnienie 145/85 :\ czyli znów problemy w ciąży z ciśnieniem,

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Coś dzisiaj musiało być z tym ciśnieniem w nocy vo mi też było strasznie duszno ;)

Byłam w środę u gin. wypatrzył zarodek 4mm i jest juz serduszko:) jescze dosc slabo bilo, ale prawopodobnie dopiero zaczęło więc chyba jest lus:)

Martwie się tylko bo mam spłaszczony pęcherzyk i jest 1,5 tygodnia młodszy od zarodka. Ktoś miał podobnie?
 
Rosana, a który masz tydzień ciąży?

Ann, w 28 dniu cyklu zrobiłam test ciążowy to była blada kreska. Tego samego dnia poleciałam na betę to była 46. Robiłam w sumie 5 razy będę i przyrost za każdym razem był dwukrotny.
 
reklama
Do góry