reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Hmm czy to mozliwe aby mi sie juz podbrzusze powiekszylo? Bo czuje pod reka jakbym takie bardziej wypukle sie zrobilo a zawsze bylo plasciutkie. [emoji848] ktoras cos takiego u siebie zauwazyla?

Ja mam sadełko na codzień ale na dzień dzisiejszy wyglądam jakbym przynajniej w 4tym miesiącu była. (W spodnie się nie mieszcze)
 
Mój brzuch tez tak dziwnie wyglada, wyczytałam ze moze to byc efekt zatrzymanej wody w organizmie, albo jeżeli jest to ciąża kolejna to brzuszek moze pojawić sie szybciej, ja jestem z wagi piórkowej 49kg mój brzuch jest wrecz wklęsły normalnie a obecnie wyglądam tak
1464374260-iorpcj.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też wyskoczył brzucho... Normalnie jakby trzeci miesiąc... W spodnie się nie mieszcze powoli,spódnice... Bluzki dźwiga mi z przodu i robią się krótsze... Ehh... Ja jestem po przepuklinie z pierwszej ciąży i szybciej mnie wypycha chyba [emoji15]

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Paraplu ja mam taki duży sadlasty brzuch, że nie wiem co by mi musiało wyskoczyć żebym zobaczyła ;p

Ja dzisiaj żadnych objawów, w dzień aż miałam kryzys z tego powodu,ale przypomniałam wasze słowa, że jednego dnia się ma drugiego nie i jakoś się uspokoiłam ;) no może tak nie do końca uspokoiłam bo martwi mnie wydzielina z pochwy ;/czuć ją ( nie śmierdzi ale taki specyficzny zapach) i dość dużo tego leci ;/
Jak będziesz u gina to poproś o wykaz bakteriologiczny,może to infekcja...

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Danutka dobrze prawi z tym wymazem :)

U mnie tego nie widac, czuje jedynie zmiane jak dotykam reka.
A sadelko tez mam bo mi sie przytylo 10kg :/ ale sadelko zaczyna sie bardziej kolo pepka a podbrzusze plaskie. Smiesznie to wyglada :)


9ewnvfxmgto5niho.png
 
Lui nie martw się na zapas badz dobrej myśli i koniecznie zmień lekarza bo jakos dziwnie jesli nie potrafi konkretnie cos powiedziec
 
Oj dziewczyny, obyście miały rację z tym, że jest za wcześnie. Może to jest kwestia tego, że owu wystąpiła później..
Nie mam pojęcia. Czytam różne wypowiedzi w internecie i widzę, że u każdej jest inaczej. Jedna słyszy serduszko w 5 tygodniu, a druga dopiero w 8..

Skoro pęcherzyk urósł i pojawił się zarodek, to może nie jest tak źle?
Brzuch mnie boli jak na miesiączkę od czasu do czasu. A do tego wszystkiego biorę luteine dopochwowo 3x2..
 
reklama
Oj dziewczyny, obyście miały rację z tym, że jest za wcześnie. Może to jest kwestia tego, że owu wystąpiła później..
Nie mam pojęcia. Czytam różne wypowiedzi w internecie i widzę, że u każdej jest inaczej. Jedna słyszy serduszko w 5 tygodniu, a druga dopiero w 8..

Skoro pęcherzyk urósł i pojawił się zarodek, to może nie jest tak źle?
Brzuch mnie boli jak na miesiączkę od czasu do czasu. A do tego wszystkiego biorę luteine dopochwowo 3x2..
Na pewno będzie dobrze,zobaczysz [emoji4] widzisz,każda z nas inaczej przechodzi ciążę, inaczej mamy na Usg,wyniki bety itd. Nie zmartwiaj się na zapas,dzieciątku to nie pomaga [emoji6] poczekaj,poznaj opinię innego gina i wszystko będzie dobrze.!

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry