reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Chodzi mi o to czy jeśli już jakieś objawy mialyscie to co dzień czy np jeden dzień mulilo, drugi dzien nie albo słabiej, trzeciego znow co inneho

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mnie od wczoraj rano taka zgaga meczy ze po poludniu myslalam ze gardlo mnie boli a nie zgaga nawet zrobilam sobie imbir z cytryna i miodem. Chcialam migdaly kupic ale w sklepie nie bylo. Jeszcze pozniej pojde gdzies indziej, bo zwariuje.

Do tego moje dziecko tak mi dziala na nerwy ze chetnie bym je sprzedala, chyba w ciazy mam jakis ograniczony zapas cierpliwosci

No i brzuch mam spuchniety
 
Ostatnia edycja:
Kruszyca ja do tej pory nieczuje sie wogole jakbym byla w ciazy[emoji4]

LUI napisz do gina wiadomosc z wartoscia bety, sadze ze jest ok;) jak w pon. Bedzie przyrost to gitara[emoji4]
 
A ja popadam powoli w zakupowe szaleństwo:biggrin2: póki co tylko neutralne rzeczy:-D ostatni mój nabytek to ciążowa duża poducha do spania;)

p19uyx8dtxm3j0hx.png
 
Dziewczyny macie/mialyscie objawy ciążowe od kiedy otworzylyscie oczy czy mialyscie tez tak że wg nie czulyscie że jesteście w ciazy? Chodzi mi tak o 4-5tydzien. Jak było u was?

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
I

U mnie objawy pojawiaja sie I Znikaja, np piersi mnie przez piaty tydzien praktycznie nie bolały.
Jednego dnia bylam senna drugiego miałam nadmiar energii, mdlosci też raz gorsze raz slabsze. Czasem też mnie to przeraza.
Mdlosci zaczely mi sie po skonczeniu szostego tygodnia.
 
I

U mnie objawy pojawiaja sie I Znikaja, np piersi mnie przez piaty tydzien praktycznie nie bolały.
Jednego dnia bylam senna drugiego miałam nadmiar energii, mdlosci też raz gorsze raz slabsze. Czasem też mnie to przeraza.
Mdlosci zaczely mi sie po skonczeniu szostego tygodnia.
Ania właśnie ja też nam tak. Raz od razu coś czuję że się odechciewa całego dnia a raz nic zupełnie i dopiero jak się rozruszam coś tam zaczynam czuc

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mnie od wczoraj rano taka zgaga meczy ze po poludniu myslalam ze gardlo mnie boli a nie zgaga nawet zrobilam sobie imbir z cytryna i miodem. Chcialam migdaly kupic ale w sklepie nie bylo. Jeszcze pozniej pojde gdzies indziej, bo zwariuje.

Do tego moje dziecko tak mi dziala na nerwy ze chetnie bym je sprzedala, chyba w ciazy mam jakis ograniczony zapas cierpliwosci

No i brzuch mam spuchniety
 
Do góry