reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

My juz po USG! :)
Z dzidziusiem wszystko dobrze, uslyszelismy serduszko!!!!!!!! [emoji7][emoji7][emoji7] cos niesamowitego!


1464424587-kmvsng.jpeg


A tutaj na dole liniaz zapisem tetna [emoji7]
1464424616-shzx50.jpeg



9ewnvfxmgto5niho.png
 
reklama
Dziewczyny macie/mialyscie objawy ciążowe od kiedy otworzylyscie oczy czy mialyscie tez tak że wg nie czulyscie że jesteście w ciazy? Chodzi mi tak o 4-5tydzien. Jak było u was?

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paraplu, gratulacje! :) Chociaż Tobie się udało usłyszeć serduszko.
Ja zrobiłam dzisiaj betę, ale nie wiem czy nie jest za niska..

8144.
 
Dziewczyny macie/mialyscie objawy ciążowe od kiedy otworzylyscie oczy czy mialyscie tez tak że wg nie czulyscie że jesteście w ciazy? Chodzi mi tak o 4-5tydzien. Jak było u was?
Ja do tej pory nie czuje sie ciazowo :p

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom

Paraplu, gratulacje! :) Chociaż Tobie się udało usłyszeć serduszko.
Ja zrobiłam dzisiaj betę, ale nie wiem czy nie jest za niska..

8144.
A masz rozpiske przy wyniku w jakim przedziale powinno sie miescic? Jak nie to poszukaj w necie.



9ewnvfxmgto5niho.png
 
reklama
Dziewczyny macie/mialyscie objawy ciążowe od kiedy otworzylyscie oczy czy mialyscie tez tak że wg nie czulyscie że jesteście w ciazy? Chodzi mi tak o 4-5tydzien. Jak było u was?

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom


Mi się zaczeły nudności około 5 bądź 6 tygodnia.
Tak to wczesniej bolały mnie piersi i brzuch ale to myslałam że na okres,
 
Do góry