reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Ankamaz mnie ratuje owsianka która dzis zwymiotowałam wiec nie wiem jak bede dalej sobie radziła [emoji58]

Natalijka super wieści !

Kruczyca witaj i gratulacje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki dziewczyny. ;) lekarz sam się dziwił że taki duży i pytał czy ktoś w rodzinie wysoki jest, a u nas wszyscy niscy.hehe.


ja przed ciążą miałam często zaparcia i mi osobiście pomagała herbata miętowa ale taka naturalna z liści. Nie wiem jak podziała w ciąży, ale może spróbujcie?
 
Kruczyca ja na temat nospy słyszałam rożne opinie tutaj gdzie mieszkam w UK nie zalecają, tez zmagam sie z bilami krzyża od około 4tc takze rozumiem Twoj ból


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mi na mdlosci pomagaja tabletki Prevomit specjalne tabl dla kobiet w ciazy na mdlosci i nudnosci...
 
Oliwka gratulacje! Wiem, że to wielkie uff jak się zobaczy upragniony zarodek z serduchem :-)
Jeśli chodzi o wzdecia czy zaparcia. To naprawdę przekonałam się że dużo zależy od diety. Ja dopiero drugi dzień stosuje dietę dla kobiet w ciąży z cukrzyca i naprawdę czuję lżej na brzuchu. I w poprzedniej ciąży też zmagalam się z zapraciami i jak zaczęłam trochę inaczej jeść a przede wszystkim unikałam wzdymajacych potraw to odrazu była poprawa...
 
reklama
Hej dziewczyny,
ja dziś leniwie spędzam dzień,wyszłam wcześniej z pracy.jak siedzę to mi tak brzuch rozpiera ze masakra.
Na wzdęcia to jedynie płynna dieta,zupy lekkie najlepiej i masowac brzuch.nie wiem co moglabys w ciąży za lek,może jakieś ziołowe w aptece Ci doradza.Są czopki glicerynowe może to by pomogło.
 
Do góry