reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Na notarialne by wydali?

Kolorowa jesli na notarialne upowaznienie by wydali to wystarczy umowic sie do notariusza i takie upowaznienie napisac. Oczywiscie to kosztuje :p cala wizyta trwa gora pol godzinki jesli chcesz upozeanic tylko do jednej rzeczy.

Kilka lat temu moja mama na notarialne odbierala moj paszport. Mysle ze sie to nie zmieniło. Ale chyba musialam najpierw z nia przyjść do urzedu przy skladaniu papierow I potwierdzic.
Ale tak jak mowilam wyrobienie paszportu jest też możliwe w konsulatach. Kosztuje slono ale jest możliwe.
 
reklama
Można dołączyć? Wczoraj była data @ dziś bladzioch + beta z krwi. Termin z om 31.01 :) będę jako ostatnia styczniowka lub jedną z pierwszych lutowek :) przesyłam zdj
1464174098-1d1mld.jpeg
1464174105-1d1mld.jpeg


Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hejka. Jestem po wizycie u gina. ;) widziałam piękny zarodek 7 mm z bijącym serduszkiem. Jezuuuu... Jak się cieszę że wszystko ok. ;D termin wyliczył na 15 styczeń. dziś jestem w 6tyg i 3 dniu. ;)
Super wieści ! gratulacje :)

Czy mozna coś brac na wzdęcia? Mój brzuch chyba eksploduje zaraz :(( co nie zjem to jakby puchło mi w tym brzuchu ;( @aniay ty się chyba znasz na tym ,dopomóż mi !! owsianka pomaga ,ale nie dam rady jeść jej całe dnie , to już nie chodzi o to, że wyglądam na 10 miesiąc ciąży, ale boli to, uciska,rozpycha,nie wiem jak to nazwać, w nocy spać nie mogę i z dyskomfortu i ze strachu,że zaraz krew mi pójdzie bo tak boli ;( wczoraj zwymiotowałam i sprawiło mi to taką ulgę .. wiem, że niektóre mogą mnie nie zrozumieć, ale czasem to aż chciałabym mieć takie wymioty jak co poniektóre z was ;(
Poza tym w sumie czuję się bardzo dobrze
 
reklama
Super wieści ! gratulacje :)

Czy mozna coś brac na wzdęcia? Mój brzuch chyba eksploduje zaraz :(( co nie zjem to jakby puchło mi w tym brzuchu ;( @aniay ty się chyba znasz na tym ,dopomóż mi !! owsianka pomaga ,ale nie dam rady jeść jej całe dnie , to już nie chodzi o to, że wyglądam na 10 miesiąc ciąży, ale boli to, uciska,rozpycha,nie wiem jak to nazwać, w nocy spać nie mogę i z dyskomfortu i ze strachu,że zaraz krew mi pójdzie bo tak boli ;( wczoraj zwymiotowałam i sprawiło mi to taką ulgę .. wiem, że niektóre mogą mnie nie zrozumieć, ale czasem to aż chciałabym mieć takie wymioty jak co poniektóre z was ;(
Poza tym w sumie czuję się bardzo dobrze

Mam podobnie, jem duzo owocow, jogurt naturalny z muesli lub bez i blonnik taki w granulkach smak moze nie jest extra ale do filmu jak juz nie wiem co jeszcze wsadzic do geby moze byc.

hejka. Jestem po wizycie u gina. ;) widziałam piękny zarodek 7 mm z bijącym serduszkiem. Jezuuuu... Jak się cieszę że wszystko ok. ;D termin wyliczył na 15 styczeń. dziś jestem w 6tyg i 3 dniu. ;)
Gratki u mnie w 6byl tylko pecherzyk
 
Do góry