reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Na początku strasznie Emilka dopiero uczyła się chodzić a Baska cały czas przy cycku do roku było czasami ciężko ale teraz...super nawet żałuję że w 3 dopieeo teraz zaszłam a nie po roku...Dziewczynki świata poza sobą nie widzą i bawią się super teraz mają 5 i 4 lata i jeszcze żeby było śmieszniej Emilka jest 25.01.2011 Baska 08.03.2012 a teraz termin na 26.01.2017.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie tylko doczytalam ze czas wolny, a nie caly dzień.

Ja wreszcie w domku. A. Pojechał do mamy, upiec nam obiad (Kuchenka nam wysiadła a Landlord na wakacjach) Będzie ciekawie jak wróci.

Córa wcina pierogi a mi sie nic nie chce.

Pytanko dziewczyny, jak u was z "dorosłymi zabawami"?
Mój mąż to w pierwszej ciąży jak i teraz to masakra- zero, póki co mi w to graj ;)
 
hej dziewczyny!
ja już po wizycie u gina. nie do końca dobre wiadomości bo jak na razie to tylko pusty pęcherzyk widać nawet bez żółciowego. Ginekolog twierdzi, że może być wcześniejsza ciąża niż wychodzi z terminu miesiączki...niestety obawiam się najgorszego bo nie powiedziałam lekarzowi, że test pozytywny wyszedł już na 4 dni przed terminem miesiączki. a cykle mam krótkie co 28 dni. Wiec jakoś nie chce mi się wierzyć w tą wczesną ciąże.. :no2:.jutro badanie beta z krwi a w poniedziałek powtórka dla sprawdzeni jak rośnie...jak wyniki będą ok to za 2 tygodnie powtórka usg
 
hej dziewczyny!
ja już po wizycie u gina. nie do końca dobre wiadomości bo jak na razie to tylko pusty pęcherzyk widać nawet bez żółciowego. Ginekolog twierdzi, że może być wcześniejsza ciąża niż wychodzi z terminu miesiączki...niestety obawiam się najgorszego bo nie powiedziałam lekarzowi, że test pozytywny wyszedł już na 4 dni przed terminem miesiączki. a cykle mam krótkie co 28 dni. Wiec jakoś nie chce mi się wierzyć w tą wczesną ciąże.. :no2:.jutro badanie beta z krwi a w poniedziałek powtórka dla sprawdzeni jak rośnie...jak wyniki będą ok to za 2 tygodnie powtórka usg
Nadzieja umiera ostatnia, bądź pozytywnej myśli,jeśli lekarz nie przekreślił to są szanse ! tule mocno internetowo, na pewno wszystkie tutaj trzymają mocno za ciebie kciuki :)
 
reklama
Do góry