reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

No walsnie tutaj nie ma litości do 28tc trzeba pracowac ale postaram sie o zwolnienie od polskiego lekarza bo chodzenie w butach z blacha praca na kuchni przyjmowanie zamówień i dźwiganie to za duzo dla mnie teraz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pracodawca powienien przeprowadzic ewaluacje twojego stanowiska pracy, I zapewnic zmiane pracy jesli aktualne zagraza ciazy.
Jesli nie jest w stanie zmienic twoich obowiazkow albo przeniesc cie na inne stanowisko to ma obowiazek wyplacac Ci pensje a Ty nie mozesz pracowac.
Jak chcesz to moge poszukac przepisow dzis wieczorem.

Witam w ten deszczowy dzień.
Mnie jeszcze spiaczka nie dopadla tak na serio. Jestem spiaca ale tylko w pracy. Jak wracam do domu to sie budze I wieczorem xasnac nie moge.
 
reklama
Pracodawca powienien przeprowadzic ewaluacje twojego stanowiska pracy, I zapewnic zmiane pracy jesli aktualne zagraza ciazy.
Jesli nie jest w stanie zmienic twoich obowiazkow albo przeniesc cie na inne stanowisko to ma obowiazek wyplacac Ci pensje a Ty nie mozesz pracowac.
Jak chcesz to moge poszukac przepisow dzis wieczorem.

Witam w ten deszczowy dzień.
Mnie jeszcze spiaczka nie dopadla tak na serio. Jestem spiaca ale tylko w pracy. Jak wracam do domu to sie budze I wieczorem xasnac nie moge.

Wyobraź sobie ze przeprowadził ze mną risk assessment ale nie wprowadził zmian nie ma jak bo innego stanowiska brak i osoby z która mógłby mnie zamienić tez [emoji58] i generalnie ma w nosie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wyobraź sobie ze przeprowadził ze mną risk assessment ale nie wprowadził zmian nie ma jak bo innego stanowiska brak i osoby z która mógłby mnie zamienić tez [emoji58] i generalnie ma w nosie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Link do: Pregnant employees' rights - GOV.UK

Gdzies w środku strony napisane jest ze ma obowiazek zawiesic cie na pelnej wyplacie jesli nie może wprowadzic zmian.
Jak sie bedzie burzyl to sa firmy któe moga pomoc.
To nie twoj problem ze on nie może Ci zmienic stanowiska pracy, tylko jego. Nie daj sobie wmowic ze musisz pracowac albo iść na bezplatne zwolnienie.
 
Link do: Pregnant employees' rights - GOV.UK

Gdzies w środku strony napisane jest ze ma obowiazek zawiesic cie na pelnej wyplacie jesli nie może wprowadzic zmian.
Jak sie bedzie burzyl to sa firmy któe moga pomoc.
To nie twoj problem ze on nie może Ci zmienic stanowiska pracy, tylko jego. Nie daj sobie wmowic ze musisz pracowac albo iść na bezplatne zwolnienie.

Dzieki bardzo zaraz sie biorę za czytanie. I szukanie kto sie tym zajmuje, dzieki za info.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) Ja wgl nie mogę iść na zwolnienie niestety bo pracuję na umowie zlecenie a z tego co slyszałam to nic mi nie przysluguję jedynie mogę się zwolnic z pracy dlatego na razie pracuję ile można a szef o niczym nie wie nawet niewiem kiedy mu powiedzieć że jestem w ciąży może w czasem sam zauważy ale wtedy napewno zostane zwolniona .. :(
 
reklama
Do góry