reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Dziewczyny ja już po !! dzięki za kciuki ! Ale jestem szczęśliwa ;) jest żywa ciąża :) nie ma jeszcze serduszka,ale jest widać tętno :) ciąża idealnie odpowiada miesiączce , teraz za 3 tygodnie wizyta i wtedy jak będzie ok to założy kartę ciąży i wyśle na badania :)
Trzymam kciuki za pozostałe wizyty!
 
Weronika gratuluje 2 kreseczek!!

Ankamaz cudne wiesci!!! :)

A mi sie nawet nie chce spac :D

No i strasznie sie martwie co z Kropkiem :/ do 28 maja to pewnie polowe wlosow strace i obgryze paznokcie do kosci.
 
Dziewczyny ja już po !! dzięki za kciuki ! Ale jestem szczęśliwa ;) jest żywa ciąża :) nie ma jeszcze serduszka,ale jest widać tętno :) ciąża idealnie odpowiada miesiączce , teraz za 3 tygodnie wizyta i wtedy jak będzie ok to założy kartę ciąży i wyśle na badania :)
Trzymam kciuki za pozostałe wizyty!

Świetne wieści ! [emoji8] oby same tak dobre były z naszych powrotów od lekarzy [emoji5][emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Weronika gratuluje;)

Ankamaz gratuluje udanej wizyty;)

Ja juz siedze pod gabinetem, wejde gdzies za 30min jak dobrze pojdzie!

To moja 5 ciaza, jedna tylko donoszona wiec troche sie martwie co bedzie pozniej...ehhhale niepozostalo mo nic innego jak wierzyc!
 
reklama
Dziewczyny ja już po !! dzięki za kciuki ! Ale jestem szczęśliwa ;) jest żywa ciąża :) nie ma jeszcze serduszka,ale jest widać tętno :) ciąża idealnie odpowiada miesiączce , teraz za 3 tygodnie wizyta i wtedy jak będzie ok to założy kartę ciąży i wyśle na badania :)
Trzymam kciuki za pozostałe wizyty!
Wspaniałe wieści :-) :)

weronika87
, gratulacje!
 
Do góry