reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Jeszcze nie wiemy dlaczego to się stało, czekamy na wyniki badań. Jeszcze kilka dni temu czułam ruchy, później była przerwa ale tak było do tej pory, kilka dni aktywności maleństwa i 2-3 dni przerwy. A w czwartek okazało się że serduszko nie bije... Okazało się że to dziewczynka, nasza mała wymarzona księżniczka. To tak strasznie boli... Gdyby nie synek to nie wiem jak dałabym sobię radę. Obiecuję że to ostatnia wiadomość ode mnoe, nie chcę Was stresować. Trzymajcie się cieplutko i proszę nie martwcie się. W styczniu urodzicie śliczne maluszki, wszystko będzie donrze
Kochana zycze ci dużo siły żeby pokonać to wszystko.pisz do nas jesli bedziesz miała potrzebe.jestesmy myślami z toba.
 
reklama
Uff jak gorąco ...w końcu lato. Cały dzień spędziliśmy na plaży było bosko mimo że gorąco nie dało się wcale tego odczuć bo wiał wiaterek. Młody wychlapany w morzu a matka zjarana na czekoladke -styl baltycki biała dupa białe cycki. Jutro też śmigamy...
Olivka u nas alternatywa też są fontanny mamy na placu zabaw jedną i Antek uwielbia się tam pluskac .
Nutka super że wszystko ok na wizycie.
Shaer brawo Ty [emoji3]


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskaweczko, nie przejmuj się stresowaniem nas, bynajmniej. Jeśli kiedykolwiek chciałabyś napisać to pisz śmiało :* Pomodlę się dziś za Was.
 
Strasznie przykry ten dzień, nie jestem w stanie przestać myśleć o tym co spotkało jedną z nas [emoji22] .
@Truskawwczko trzymaj się dzielnie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde chyba dziś przesadziłam mam takie napięcie w brzuchu ze szok. Juz dwie nospy zjadłam i nic. Nie wiem co na to poradzić. Własne przyjechaliśmy - w końcu w domku!
 
reklama
Do góry