reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

@olivka85 jeżeli powróciła moja najwieksza ciążowa zmora to chyba oszaleje [emoji80]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A nie zestresowałaś się czymś dzisiaj? U mnie mdłości wracają jak się stresuje, albo jak zjem za dużo słonego.
I tak, dziecko może już tak kopnąć że zwymiotujesz. Ja tak miałam kilka dni temu.
 
reklama
To ja sie pochwale mój B dzis stwierdził, ze zrobi Majce piaskownice, nawyciagal desek, kupił piasek i farbę do drewna i oto ona [emoji16]
1472335642-mhsi1q.jpeg


Maja uwielbia piaskownice a w uk niestety na placach zabaw ich brak [emoji52]
Biorąc pod uwagę, ze rzadko cos robi w domu i raczej jest mało kreatywny ( moje pomysły realizuje) gorzej z wymyśleniem to jestem z niego dumna :p


Dobranoc laski [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
KolorowaMama
Ja wlasnie jestem po poranno-mocym pawiu. Jutro wchodze w 21 tydzien a nadal mi sie zdarza...
Ale tak sobie mysle czytajac o innych dolegliwosciach, ze te moje rzygusy, migreny (tego akurat troche bylo) czy nerwobole lydek (ktore bywaly i bez ciazy) to nic w porownaniu z problemami innych dziewczyn.
Zgagi, hemoroidy, krwawieni itd.

Marquska
Za kilka godzin jade do domu. Moj maz jest w domu od piatku. Mi jest obojetne czy np Szczecin czy Olsztyn Pozanan czy cos innego. Byle to bylo duze miasto czy tam wieksze. Nie nadaje sie do zycia w miescince, gdzie kobiety rodza dziecko za dzieckiem i czekaja na zasilki, bo nie ma pracy ani perspektyw.
Mimo, ze mie jestem typem galeriany i imprezowiczki to chce mieszkac gdzies, gdzie cos sie dzieje - imprezy, eventy, kina, muzea, joga w parku, maratony itd.
Chce miec mozliwosc oddania dziecka do pkola, czy w razie choroby/wypadku nie jechac kilkadziesiat km do szpitala.
Tu, gdzie mieszkam nie moge nawet kupic ubran - tylko Lidl, Bierda i prywatne sklepiki zapomnijcie o sieciowkach i wyprzedazach.
Chcialabym tez kiedys wrocic do pracy, choc na pewno juz do munduru nie wroce. Mam o tyle dobrze, ze pracowac nie musze tylko ja po prostu nie jestem nuczona totalnie nic nie robic przez dluzszy czas. Nawet jak nie pracuje to nie umiem jak inne kobiety, lezec i pachniec.

A seks dziewczyny jest bronia niesamowita. Seks i jedzenie :)
 
Witam sie

Jest mi dzis smutno, wlasnie przed chwila wyjechal moj maz do Belgi zobaczymy sie jak dobrze pojdzie za miesiac.. ;( ;(

KolorowaMama piekna piaskownica;) postaral sie!

Shaer jestes gigant;) ale to nasza bron i trzeba ja dobrze wykorzystac;)
Wiesz co ja mieszkam od Poznania 40km, lubie jezdzic do Poznania na zakupy ale mieszkac widzisz ja juz bym nie mogla ...podoba mi sie tu gdzie jestem;).
Mam nadzieje ze kolejne miejsce w ktorym sie znajdziecie , odnajdziesz spokoj i czego teraz tu obecnie brakuje!

Nutka gratuluje wizyty!

Truskaweczka kochana mocno przytulam:* odezwij sie czasami jak sie masz...
 
Julia
Nie martw sie, czas szybko zleci. Zobaczysz. Ja tez sie martwilam jak wyjezdzal a potwem jakos przywyklam. Nie denerwuj sie tym i nie smuc, na co nie masz wplywu. Mysl o bobasku
Poznan nie jest moim ulubionym miastem, jest duzy i zakorkowany. Wychowalam sie tu, wprawdzie na peryferiach, ale jakis sentyment do miasta jest.
Najlepiej mieszkalo mi sie tutaj, w Plocku. Jest po prostu uroczy, taki turystyczny i ma jarmark tumski ktory uwielbiam.
Obecnego miasta nie cierpie, ale zlozylo sie na to kilka czynnikow nie tylko jego "dziurowatosc" bo taki Srem czy Kornik tez sa male a jednak cos sie tu dzieje (chocby zoo, rowery, kajaki)

Nie lubie tez mojego obecnego mieszkania i czuje w nim cos, co mnie zaburza. Zawsze sie smialam z takich rzeczy, ale ja naprawde wierze ze mury i otoczenie jakhy "chlona" wydarzenia, ktore sie dzieja i w jakis sposob to oddaja. Jakkolwiek glupio to brzmi i pewnie wiekszosc z nas bedzie sie smiala ale.... tak czuje.
Zreszta ile z Was chcialoby kupic dom w ktorym kogos zamordowano?
 
Julia nie smuć sie szybko minie i maz bedzie w domku zaraz.
Shaer bo prawda jest taka ze faceci uciekają do mam bo 1. Maja tam dobre jedzionko, 2. Mamusia sie nimi opiekuje, troszczy. Wystarczy wprowadzić to w swoim domu dodać seks i maz nie ma potrzeby ani nawet ochoty jechac do mamy:) Ale wiadomo ze tylko jak sie mąż dobrze sprawuje :) Shaer mam nadzieje ze traficie do dużego miasta a nie mieściny i tego ci życzę :).
Kolorowa mama brawo dla meza super piaskownica.
Ja czułam ruchy jeden dzien juz nie czuje. Mozna zwariować w tej ciazy. Niech juz bedzie styczeń!
 
reklama
Do góry