reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Dziękuję za odpowiedź, nie piecze nie swędzi, mam mokro czasami i takie skrzepy śluzu, bardziej chciałam profilaktycznie coś na te skrzepy, a tantun Rose?

@nutka13 najlepsze życzenia z okazji rocznicy!

I wszystkim Annom z okazji imienin, początkowo było nas sporo! :)
 
reklama
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich An, Ann, Anek, Aneczek.

Ja nie spalam cala noc, policja po raz kolejny odmowila mi interwencji. Moj maz ma urlop a jest tak paskudny, ze zaluje, ae przyjechal
 
Dziękuję za odpowiedź, nie piecze nie swędzi, mam mokro czasami i takie skrzepy śluzu, bardziej chciałam profilaktycznie coś na te skrzepy, a tantun Rose?

@nutka13 najlepsze życzenia z okazji rocznicy!

I wszystkim Annom z okazji imienin, początkowo było nas sporo! :)
Na szkole rodzenia właśnie polozna mowila ze tantum rose bardzo wysusza i wcale nie jest takie dobre lepiej bialy jelen nawet zwykle mydelko w plynie. Wczoraj kupilam z blawatkiem ale jest jeszcze 2 rodzaje.

Dzis mam wizyte, ale bez usg. Ciekawe czy mi da skierowanie na usg, zeby zobaczyc czy juz krwiaka nie ma. Najgorsze, ze musze isc z dzieckiem.
 
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich An, Ann, Anek, Aneczek.

Ja nie spalam cala noc, policja po raz kolejny odmowila mi interwencji. Moj maz ma urlop a jest tak paskudny, ze zaluje, ae przyjechal
Wspolczuje bardzo. A czemu odmowili?

Chlopy na prawde potrafia dzialac na nerwy. Moj to czasami mam wrażenie ze jest moim drugim dzieckiem.
 
Dziękuję za odpowiedź, nie piecze nie swędzi, mam mokro czasami i takie skrzepy śluzu, bardziej chciałam profilaktycznie coś na te skrzepy, a tantun Rose?

@nutka13 najlepsze życzenia z okazji rocznicy!

I wszystkim Annom z okazji imienin, początkowo było nas sporo! :)
Żadnych irygacji nie mozna robić, bo zaburza rownowage bakteryjna pochwy a śluz to rzecz normala, wszystko sie samo oczyszcza. Taki nasz urok.
 
Wiesz, tak naprawdę to chodziło mi o to, że przerzuciły mnie z rąk do rąk. Pamiętam, że gdzieś z tylu głowy miałam to że to właśnie będzie ta babka nie inna, a tu skucha. Ja z tego porodu niewiele pamiętam i rzeczywiście było mi już na miejscu obojętne kto jest obok, pewnie jakby mi przyprowadzili 10 studentów nawet bym tego nie zarejestrowała:). Przy drugim porodzie już nie braliśmy nikogo i w sumie czułam się też zaopiekowana. Moje obydwa porody zakończyły się cesarką. Pamiętam , ze przy Jasiu, mój mąż wykupił położną na pierwszą wspólną noc i to bardzo mi pomogło. Kobitka była na moją wyłączność, podawała w nocy dziecko, zrobiła herbatkę na laktację i nauczyła przystawiać małego. To akurat okazało się bardzo pomocne, szczególnie, że jak już wspominałam miałam finalnie cesarkę.
 
kolorowa dziekuje za inf, my jednak poczekamy z przeprowadza do wakacji, tak bedzie lepiej z moja praca I tez zeby mlodego w srodku roku szkolnego nie zabierac z przedszkola. Ale dzieki za wiesci I dawaj znac jak u Was postepy w tym temacie
malina dobrze zrozumialam ze Ty po pierwszej cesarce probowalas rodzic naturalnie?
Ja jesttem po trudnym I dlugim porodzie ktory I tak zakonczyl sie cesarka wiec chciala bym teraz z gory wiedziec czy bede miec cc... Zapytam o to na piatkowej wizycie moja lekarke
 
reklama
Ankamaz, może powinnaś raz na jakiś czas stosować lacto Vaginal , lub podmywać się płynem, chyba nazywał się lactacyt. To ilości wydzieliny pewnie nie zmniejszy, ale pomoże w utrzymaniu właściwego poziomu flory bakteryjnej, a to w naszym stanie już coś ;).
 
Do góry