reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Polozna mi mowila ze tutaj w UK to bezplatne i czy chce mimo ze na usg wszystko wyglada ok wiec zrobilam
 
Danutka mysle ze po 35r.ż ale moge sie mylic, chyba ze tez masz jakies wskazania ...
Mi sie nalezy, ale stwierdzilam z lekarka ze przyjde do niej prywatnie (ona jest specjalistka w tych badania prenatalnych i polowkowych) a moglabym na NFZ ale wiem ze prywatnie poswieci wiecej mi uwagi;)
Poza tym cenowo roznic sie bedzie od wizyty 50zl wiec zaden majatek.

Truskaweczka gratuluje[emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
 
Czesc, ja po pracy. Dostałam od szefa opr bo na chwile polozylam glowe na ramionach na biurku I wygladalam jakbym spala.
Poryczalam sie normalnie bo nie wiem co robić, dopada mnie slabosc I sennosc w pracy i zaproponowali mi skrocenie godzin ale to oznaczaloby duzo mniejsza kase. dopuki nie skompletuje wyprawki nie ma nawet o tym mowy.
Jeszcze teraz kupimy mam nadzieje drugi wiekszy samochod bo we fiaciku był problem zmiescic dwie podreczne walizki w sobote.
Gratuluje super wynikow badan I udanych wizytek.
 
reklama
Do góry