reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Weronika gratuluje;)

Ankamaz gratuluje udanej wizyty;)

Ja juz siedze pod gabinetem, wejde gdzies za 30min jak dobrze pojdzie!

To moja 5 ciaza, jedna tylko donoszona wiec troche sie martwie co bedzie pozniej...ehhhale niepozostalo mo nic innego jak wierzyc!
Trzymam mocno kciuki oby była równie udana co moja wizyta :)

Ja dzisiaj ze stresu nie zdrzemnęłam się z synkiem w dzień i teraznie daje rady normalnie, głowa mi pęka ,dobrze,że mąż zabrał małego na podwórko
 
reklama
Weronika gratuluje 2 kreseczek!!

Ankamaz cudne wiesci!!! :)

A mi sie nawet nie chce spac :D

No i strasznie sie martwie co z Kropkiem :/ do 28 maja to pewnie polowe wlosow strace i obgryze paznokcie do kosci.
Rozumiem Cię bardzo dobrze,ale jeszcze trochę i zaraz będziesz się cieszyć,że zobaczyłaś swoją Kropeczkę :)
 
Też jestem po wizycie, u mnie 5 tydzien. Widziałam Maleństwo na usg,jeszcze maleńkie, serduszka nie widać póki co. Beta 3100. Progesteron 24. Mam wrócić 2 czerwca, wtedy założy kartę ciążową. Włączyła antybiotyk :'( no ale jak zagrażać może ciąży, to nie mam wyjścia. I luteina dowcipna,jako że mam swoje lata ;-)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak ja nienawidze Amsterdamu!!! Stoje od ponad pol godziny w korku i mi auto padlo!!! Ze zlosci az mam swieczki w oczach. Moj K na szczescie niedaleko pracuje i przyjechal rowerem do mnie. No i dupa, trzeba czekan na pomoc :(
 
Witam, wszystkie styczniowe mamy [emoji4]

Jestem po pierwszej wizycie, fasolka ma 5 tygodni[emoji4]

To moja pierwsza ciąża [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj, gratuluję ;)

Też jestem po wizycie, u mnie 5 tydzien. Widziałam Maleństwo na usg,jeszcze maleńkie, serduszka nie widać póki co. Beta 3100. Progesteron 24. Mam wrócić 2 czerwca, wtedy założy kartę ciążową. Włączyła antybiotyk :'( no ale jak zagrażać może ciąży, to nie mam wyjścia. I luteina dowcipna,jako że mam swoje lata ;-)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
A na co ten antybiotyk?
Prawie na dzień dziecka usłyszysz swoje małe serduszko :)

Jak ja nienawidze Amsterdamu!!! Stoje od ponad pol godziny w korku i mi auto padlo!!! Ze zlosci az mam swieczki w oczach. Moj K na szczescie niedaleko pracuje i przyjechal rowerem do mnie. No i dupa, trzeba czekan na pomoc :(
O matko, współczuję ! Dobrze, że Twój mężczyzna przyjechał, zawsze raźniej przy męskim ramieniu ;D

@aniay a ty gdzie kobieto się podziałaś? jak Ci dzionek minął ? Objawy się rozkręciły ? ;)
 
,
Weronika gratuluje;)

Ankamaz gratuluje udanej wizyty;)

Ja juz siedze pod gabinetem, wejde gdzies za 30min jak dobrze pojdzie!

To moja 5 ciaza, jedna tylko donoszona wiec troche sie martwie co bedzie pozniej...ehhhale niepozostalo mo nic innego jak wierzyc!
No i jak po wizycie ??
 
Witaj, gratuluję ;)


A na co ten antybiotyk?
Prawie na dzień dziecka usłyszysz swoje małe serduszko :)


O matko, współczuję ! Dobrze, że Twój mężczyzna przyjechał, zawsze raźniej przy męskim ramieniu ;D

@aniay a ty gdzie kobieto się podziałaś? jak Ci dzionek minął ? Objawy się rozkręciły ? ;)
Przed tym jak ciąża się ujawniła lekarka zrobiła mi posiew,bo uplawy były... [emoji26]

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ankamaz gratuluje dobrych wiesci od lekarza... :)

Ja dzisiaj masakrycznie sie czuje :/ caly dzien mnie mdli i to tak ostro, nawet z synkiem nie mialam sily sie bawic, a caly tydz jestem sama bo moj M pracuje w delegacji i na weekendy tylko przyjezdza a teraz by sie przydal...
 
reklama
Do góry